Drogą życia o wibracji 44 

mogą podążać tylko nieliczni. Jej potencjał zostaje uruchomiony dopiero wtedy, gdy człowiek jest gotowy na przyjęcie tej energii. Najpierw musi on osiągnąć stan ugruntowania w miejscu i czasie, zapanować nad gonitwą myśli i prawdziwie zrozumieć pojęcie pokory oraz oddania. W przeciwnym wypadku, będzie realizował drogę życia o wibracji 8 w pozytywnym lub negatywnym jej wydaniu.

Aby wyliczyć drogę życia, należy zsumować wszystkie cyfry daty urodzenia, następnie dodać do siebie poszczególne elementy sumy, aż do momentu, kiedy uzyskamy wynik jednocyfrowy. Wyjątek stanowi sytuacja, gdy wynik składa się z dwóch jednakowych cyfr, takich jak 11, 22, 33, 44. Są to tzw. liczby mistrzowskie, których sumy nie redukujemy do jednocyfrowego wyniku. Poniżej znajdują się dwa przykłady:

Osoba urodzona 20.05.1963 ma drogę życia 6, ponieważ 2+5+1+9+6+3=26; 2+6=8

Osoba urodzona 27.09.1988 ma drogę życia 44, ponieważ 2+7+9+1+9+8+8=44

Mistrzowska droga życia o wibracji 44 wiąże się z prawdziwym panowaniem ducha nad materią, wznosząc człowieka na jeszcze wyższy poziom niż czyni to liczba 33, która przynosi zdolność do wprowadzenia harmonii między tymi dwoma aspektami. Drogą tą, podobnie jak wcześniej omówionymi  mistrzowskimi wibracjami, podążają tzw. „stare dusze”, których zadaniem jest służba ludzkości.

Człowiek, który wybrał drogę życia 44 ma naturalny wgląd w świat pozazmysłowy. Żyje zgodnie z zasadą „tu i teraz”, a jego mądrość i wiedza mają charakter intuicyjny, związany z daną chwilą i sytuacją. Nie są mu już potrzebne żadne wyobrażenia, dywagacje, czy spekulacje na temat Boga, człowieka i samego siebie, gdyż  zrozumiał tajemnice Wszechświata. Stąd też zdarza się, że budzi niezrozumiały lęk u innych ludzi, którzy odczuwają respekt i podziw dla jego niezwykłej osobowości.

Droga życia o wibracji 44 wiąże się z dużą odpowiedzialnością oraz potrzebą podążania za wewnętrznym głosem, który prowadzi człowieka ku jego przeznaczeniu. Liczba 44 stawia sporo wymagań przed osobą, która  żyje w zgodzie w jej energią. Przynosi  konieczność stawienia czoła pewnym próbom, rozczarowaniom, czy też pokonania życiowych zakrętów. Wymaga dużej dyscypliny wewnętrznej, rozwagi, sprawiedliwości, uczciwości i efektywności. Jednocześnie obdarza mocą i umiejętnością pokonywania wszelkich przeszkód. Posiada ona zdolność do znajdywania rozwiązań w sytuacjach, z których nie widać wyjścia, nawet wtedy, gdy inni nie potrafią już dostrzec żadnej możliwości.

Człowiek kieruje się w życiu wzniosłymi ideami oraz zasadami moralnymi, posiada silną wolę, charyzmę i magnetyzm. Potrafi zachować równowagę emocjonalną, w pełni panuje nad swoim ciałem, duchem i umysłem, stąd też nie ma dziedziny, w której nie może osiągnąć sukcesu. To urodzony przywódca, który realizuje swoje plany z niezwykłą precyzją, odwagą i zaangażowaniem, zarażając przy tym innych swoją pasją i oddaniem.

Osoba, która podąża drogą życia o wibracji 44 bardzo często działa z wielkim rozmachem, na międzynarodową skalę. Jej aktywność jest skoncentrowana na sferze społecznej. Można ją spotkać tam, gdzie dzieję się krzywda, występują jakieś konflikty lub potrzeba zaprowadzić ład w świecie. Osoba, która podąża drogą życia  44, jest zawsze we właściwym miejscu i czasie. Posiada także dar samoleczenia oraz przywracania zdrowia innym.

Znany tancerz latynoamerykański Stefano Terrazzino, urodzony 19.08.1979 (1+9+8+1+9+7+9=44), posiada w swojej drodze życia potencjał wibracji liczby 44. Czy uda mu się uruchomić tą potężną energię? Zobaczymy, ma dopiero 39 lat.

Choć urodził się w Niemczech, z pochodzenia jest Sycylijczykiem. W 2005 roku zamieszkał w Polsce, aby móc trenować ze swoją ówczesną partnerką taneczną Ewą Szabatin. Od tego czasu wielokrotnie występował w telewizyjnych programach rozrywkowych „Taniec z gwiazdami”, czterokrotnie zdobywając główną nagrodę. Wystąpił również w kilku serialach min. „Przyjaciółki”, „Hotel 52”, czy też „Na Wspólnej”. Ma liczną rzeszę wiernych fanek i choć podejrzewany jest o liczne romanse z partnerkami z parkietu oraz studia telewizyjnego, wciąż pozostaje w stanie kawalerskim. ?

Inne liczby mistrzowskie znajdzują się pod osobnymi wpisami, np. mistrzowska 22.

Panowanie ducha nad materią – droga życia 44

You May Also Like