„Poznać innych to inteligencja. Poznać siebie to prawdziwa mądrość

Laozi

Świadomość i zrozumienie siebie są podstawą do kreowania szczęśliwego i satysfakcjonującego życia. Bez tego przypomina ono wędrówkę po omacku, pełną potknięć, frustracji lub poczucia braku sensu i szczęścia. Człowiek postrzega siebie jako ofiarę zdarzeń lub ludzi, szuka winnych swojego złego samopoczucia i braku sukcesów lub usprawiedliwienia dla braku działań czy też niepowodzeń.

Poznanie siebie, swoich mocnych i słabych stron, realizowanych programów i schematów myślowych, kluczowych emocji, a także zrozumienie celu, który przyniesie prawdziwą satysfakcję  prowadzi do wzięcia odpowiedzialności za siebie i ułatwia  świadome kreowanie własnej rzeczywistości. Służą temu różne metody rozwoju osobistego, indywidualne sesje, terapie, ale też grupowe warsztaty, łączące teoretyczną wiedzę z praktycznymi ćwiczeniami, dające okazję do poznania osób, z którymi łączą nas zainteresowania lub doświadczenia. W mojej ofercie znajdują się dwa rodzaje warsztatów rozwoju osobistego.

Warsztaty numerologiczne

które pozwalają poznać i zrozumieć siebie na głębokim poziomie, dzięki wibracjom energetycznym odzwierciedlonym w liczbach daty urodzenia oraz literach imion i nazwisk. Podstawą jest poznanie symboli numerologicznych oraz nauka odczytywania za ich pomocą scenariusza na życie, czyli portretu numerologicznego. Opis warsztatu oraz terminy znajdują się pod tym linkiem Warsztat numerologiczny – tworzenie i interpretacja portretu numerologicznego. Wkrótce pojawi się też oferta kolejnych warsztatów numerologicznych pozwalających rozszerzyć wiedzę o inne zagadnienia, takie jak relacje, mechanizmy obronne i przekonania, wychowywanie dzieci czy kwestie zdrowotne.

Spotkanie ze sobą w formie Gry Satori

umożliwiające rozpoznanie blokujących przekonań i wydarzeń oraz zmianę perspektywy odnośnie swojego życia i pojawiających się trudności. W efekcie gry pozbywamy się tego, co nam nie służy i zaczynamy tworzyć nową opowieść o sobie i swoim życiu, którą wdrażamy do codzienności. Opis warsztatu oraz terminy znajdują się pod tym linkiem Gra Satori.

Obydwa warsztaty rozwoju osobistego nie tylko pozwalają na samopoznanie, ale też wprowadzenie realnej zmiany w postrzeganiu siebie i swojego życia. Eckhard Tolle powiedział

„Jeśli doprowadzisz do porządku własne wnętrze, to co na zewnątrz, samo ułoży się we właściwy sposób.”

Uczestnictwo w oferowanych przeze mnie warsztatach temu właśnie służy – poznasz siebie i uporządkujesz swoje wnętrze. Zaczniesz korzystać ze swoich indywidualnych talentów i darów. Łatwiej będzie Ci pokonywać pojawiające się trudności. Zyskasz poczucie tego, kim jesteś, dokąd zmierzasz oraz w jaki sposób i gdzie możesz osiągnąć spełnienie.

Nie wahaj się, weź udział w warsztatach i stań się świadomym reżyserem swojego życia!