Droga życia o wibracji 6

to dążenie do harmonii i równowagi na wszystkich płaszczyznach egzystencji. Kto nią podąża, będzie uczył się sztuki podejmowania decyzji, praktyczności i odpowiedzialności. Jednocześnie będzie roztaczał ciepło i miłość, które przyciągną dzieci oraz osoby słabsze i starsze. Jego praca przyniesie owoce w postaci komfortu, szczęścia, dostatku oraz ochrony i opieki, jakie zapewni rodzinie, a także wszystkim tym, którzy potrzebują wsparcia.

W poprzednim wpisie skupiłam się na drodze zycia 5. W tym wpisie zajmiemy się szóstką. Aby wyliczyć, czy jest to Twoja rola do odegrania na scenie życia, należy zsumować wszystkie cyfry daty urodzenia, następnie dodać do siebie poszczególne elementy sumy, aż do momentu, gdy uzyskasz jednocyfrowy wynik. Wyjątek stanowi sytuacja, gdy składa się on z dwóch jednakowych cyfr, takich jak 11, 22, 33, 44, czyli tzw. liczb mistrzowskich. Poniżej znajdują się dwa przykłady:

Osoba urodzona 3.01.1973 ma drogę życia 6, ponieważ 3+1+1+9+7+3=24; 2+4=6

Osoba urodzona 28.05.1967 ma drogę życia 11, ponieważ 2+8+5+1+9+6+7=38; 3+8=11

Szóstka żyje przede wszystkim dla rodziny i jej działania są skoncentrowane na ognisku domowym, którym zajmuje się ze szczególną troską, dbając zarówno o jego estetyczne i wygodne urządzenie, jak i wyjątkową, ciepłą atmosferę. Duże znaczenie ma dla niej jakość i standard życia, ceni komfort, wygodę i luksus. Jest prawdziwym sybarytą, uwielbia dobrą kuchnię oraz długie biesiady w towarzystwie rodziny i przyjaciół, często z dobrą muzyką w tle. Potrafi docenić to, co piękne, interesuje się sztuką i chętnie otacza się ładnymi przedmiotami. Goście są zawsze mile widziani w jej domu, gdzie zostaną otoczeni serdeczną opieką i na pewno nie ominie ich smakowity poczęstunek.

Człowiek, który wybrał drogę życia 6 chętnie wykonuje domowe obowiązki i niejednokrotnie jest gotowy zrezygnować ze swoich zainteresowań oraz ambicji dla dobra bliskich. Może się zdarzyć, że sukces zawodowy osiągnie tylko przy wsparciu rodziny, która będzie go mobilizowała do działania. Dużą przyjemność sprawia mu praca na rzecz rodziny, przyjaciół, czy też lokalnej społeczności. Może  zrealizować się poprzez działalność artystyczną, humanitarną, czy też wykonywanie pracy, która będzie związana z gastronomią lub wpływała na  jakość życia ludzi i komfort ich domów. Człowiek podążający drogą życia 6 jest pracowity i chce być dobrze wynagradzany. Nie jest stworzony do ciężkiej pracy fizycznej, bardziej sprzyjają mu zawody, w których może wykorzystać swoje talenty i intelekt.

Droga życia 6 przynosi mądrość, sumienność, odpowiedzialność i poczucie obowiązku oraz  talenty artystyczne a także umiejętność nauczania, przekazywania wiedzy, wpajania ideałów. Człowiek najczęściej kieruje się nakazami serca. Jest przy tym dosyć konserwatywny, ceni wartości moralne, honor i uczciwość, prawdę oraz sprawiedliwość. Stara się żyć w zgodzie z przyjętymi normami. Z reguły ma mocno zakorzeniony system wartości, który niejednokrotnie wynosi jeszcze z dzieciństwa. Może domagać się, aby ludzie postępowali zgodnie z tymi zasadami, uważając je za jedyne słuszne i nie akceptując innych poglądów. Może także stać się domowym tyranem, upartym i zaciętym, który nie potrafi wybaczać. Mimo, że z natury jest miły i sympatyczny, czasami wymaga dyscypliny i stosuje twarde metody wychowawcze w swoim domu. Jako głowa rodziny nie toleruje sprzeciwu. Jednocześnie źle znosi konieczność szybkiego podejmowania decyzji, zwłaszcza, gdy czuje się do tego przymuszany. Potrzebuje sporo czasu do namysłu, często zmienia zdanie, nie potrafiąc dokonać właściwego wyboru.

Szóstka nade wszystko pragnie kochać i być kochaną. Miłość nadaje sens całemu jej życiu, uskrzydla, jest siłą napędową do wszelkich działań. Bez niej usycha i ma trudności w rozwijaniu talentów oraz osiągnięciu spełnienia w życiu zawodowym. Ma przy tym skłonność do nadopiekuńczości i sprawowania pełnej kontroli nad ukochaną osobą, bywa zazdrosna i zaborcza. Z natury dobra, łagodna, wrażliwa, ciepła i subtelna, jak żadna inna wibracja potrafi stworzyć atmosferę harmonii i spokoju. Chętnie służy radą, pomocą i pocieszeniem tym, którzy jej potrzebują. Zawsze broni swoich bliskich, w sytuacji zagrożenia potrafi zamienić się w lwicę broniącą swych młodych. Miłość do najbliższych często ją zaślepia i sprawia, że nie zawsze zauważy ich błędy i przewinienia, za to będzie nagminnie wszystkich usprawiedliwiała. Lgną do niej ludzie z problemami,  licząc na jej pomoc i zrozumienie.

Czasami człowiek podążający drogą o wibracji 6 ma tak wyidealizowane pojęcie miłości i małżeństwa, że może wbrew swemu pragnieniu znalezienia towarzysza życia i założenia rodziny, żyć samotnie. Zdarza się, że nie wstępuje w związek małżeński z powodu wcześniejszych zawodów miłosnych lub swoistej lojalności wobec rodziców, wobec których ma poczucie obowiązku i czuje się za nich odpowiedzialny. Często także obawia się, czy będzie w stanie zapewnić właściwe wsparcie i odpowiedni poziom życia swojej rodzinie. Te lęki negatywnie wpływają na jego samopoczucie oraz rozwój i spełnienie.

Szóstka obdarza zmysłem organizacyjnym, umiejętnością logicznego myślenia, poczuciem odpowiedzialności. Człowiek jest praktyczny i stara się wykonywać pracę, która przynosi  wymierną wartość i korzyść. Jest bardzo pracowity, jednocześnie ma potrzebę bycia aprobowanym i chwalonym za swój wysiłek, poświęcenie i efekty działań.

Droga życia 6 może także wykreować romantycznego idealistę, nieprzygotowanego do zmagań codziennego życia, który na sytuacje wymagające odporności psychicznej będzie reagował cierpieniem. Będzie pragnął życia komfortowego, opieki i ochrony, a także miał skłonność do pobłażania sobie. Z powodu lenistwa i słomianego zapału może zmarnować swoje talenty, dlatego powinien zapanować nad biernością oraz stawiać czoła trudnym i wymagającym wysiłku sytuacjom. Niezwykle istotne jest zachowanie przez człowieka równowagi emocjonalnej i niepopadanie w skrajności. Jego życie to ciągłe dążenie do harmonii, również w dawaniu i braniu. Brak równowagi będzie dla niego źródłem cierpienia.

Negatywna realizacja drogi o wibracji 6 może skutkować skrajnym pesymizmem, brakiem ideałów i obowiązkowości, lenistwem, uchylaniem się od wszelkiej odpowiedzialności oraz niemożnością podjęcia jakiejkolwiek decyzji z powodu ciągłych wątpliwości i ambiwalentnych uczuć. Osoba taka może być nieczuła lub zamęczać innych nadmierną czułością, nazbyt wymagająca wobec siebie i innych oraz nietolerancyjna. Będzie miała także skłonność do gadulstwa i plotkarstwa oraz hipochondrii. Niepohamowane łakomstwo może doprowadzić do otyłości, a problemy emocjonalne do depresji i uzależnienia od używek.

Człowiek wybiera drogę życia o wibracji 6, aby podkreślić znaczenie takich wartości jak miłość, rodzina i wartości moralne. Jego osobistym wyzwaniem jest pokonanie pasywności, nauka bycia wiernym swoim zamiarom i osiągnięcia równowagi we wszelkich aspektach życia. Kolejna lekcja jaką ma do odrobienia, to zrozumienie, że nie każdego warto obdarzać uczuciem, które też nie zawsze będzie odwzajemnione, a miłość może czasami oznaczać zgodę na odejście.

Znane osoby, które wybrały drogę życia o wibracji 6 to między innymi:

Amerykański wynalazca i przedsiębiorca, posiadacz ponad 1000 patentów Thomas Edison, urodzony 11.02.1847 (1+1+2+1+8+4+7=24; 2+4=6). To samouk, który zasłynął przede wszystkim jako wynalazca elektrycznej żarówki. Jej zastosowanie znacznie podniosło komfort życia ludzi na całym świecie. Zbudował również pierwszą elektrownię publicznego użytku w Nowym Jorku. Miał sześcioro dzieci, z których troje pochodziło ze związku z Mary Stilwell, zmarłej po 13 latach wspólnego życia. Kolejni potomkowie byli owocem małżeństwa z Miną Miller. Thomas Edison zgromadził spory majątek, dzięki któremu zapewnił luksusowe życie swoim najbliższym.

Znany polski restaurator i krytyk kulinarny Wojciech Modest Amaro, właściciel restauracji Atelier Amaro, która jako pierwsza w Polsce została odznaczona gwiazdką Michelin, również podąża drogą życia o wibracji 6. Urodził się on 12.02.1972 (1+2+2+1+9+7+2=24; 2+4=6) i już od czasów szkolnych pasjonował się gotowaniem, jednak dopiero wyjazd do Wielkiej Brytanii w wieku 21 lat pozwolił mu na rozpoczęcie pracy w branży gastronomicznej. Jest autorem dwóch książek kucharskich, jurorem w programie Top Chef, prowadzi także polską wersję Hell’s Kitchen. Ma  troje dzieci.

Gwiazda filmu, jedna z legend tzw. Złotej Ery Hollywood, Carry Grant urodzony 18.01.1904 (1+8+1+1+9+4=24; 2+4=6) wystąpił w 72 filmach i w wieku 66 lat został nagrodzony Oscarem za całokształt twórczości. Był pięciokrotnie żonaty. Z pierwszą żoną Virginią Cherrill rozwiódł się po roku i był przez nią oskarżany o zazdrość, nadmierną kontrolę oraz bycie obsesyjnym perfekcjonistą. Miał tylko jedną córkę Jennifer, która przyszła na świat gdy miał już 62 lata i mawiał o niej, że to jego najlepsza produkcja. W tym samym roku zrezygnował z kariery aktorskiej, aby móc w pełni oddać się wychowaniu dziecka.

Zapraszam do lektury następnego artykułu, w którym opiszę drogę życia o wibracji 7.

Miłość i rodzina – droga życia 6

You May Also Like