Nazywam się Monika Milejska i mam przyjemność zaprosić Cię na niniejszą stronę internetową, której celem jest przybliżenie Tobie moich pasji, jakimi są Numerologia i Recall Healing. Są to dziedziny wiedzy, które pozwalają zrozumieć człowiekowi cel, który ma do zrealizowania, uświadomić sobie rolę pojawiających się zdarzeń i zmian w naszym życiu. Obydwie pomogły mi poznać siebie i stać się reżyserem swojego życia.

Pracę z numerologią rozpoczęłam dziewięć lat temu cyklem kursów prowadzonych przez znaną i cenioną numerolog Grażynę Heinrich. Zdobytą wiedzę rozszerzałam na kolejnych warsztatach pod okiem niezrównanej Donki Madej. Przeczytałam również wiele interesujących i inspirujących książek poświęconych tej tematyce. Zdobytą wiedzę teoretyczną miałam okazję sprawdzić w praktyce, analizując scenariusze życia moich najbliższych, sławnychosób, a także tych, którzy zwrócili się do mnie z taką prośbą.

W zeszłym roku rozpoczęłam naukę Recall Healing w ramach cyklicznych warsztatów prowadzonych przez twórcę tej metody Gilberta Renaud. Ukończyłam poziom podstawowy i kontynuuję kształcenie na zajęciach specjalistycznych, które są zwieńczone uzyskaniem dyplomu konsultanta Recall Healing.

Obydwie metody stanowią ciekawe uzupełnienie i dają wiedzę, dzięki której możesz stać się reżyserem swojego życia.

Prywatnie jestem mężatką i mamą nastolatki. Praktykuję jogę, dużo czytam, szczególnie interesują mnie lektury z zakresu rozwoju duchowego i chętnie podróżuję. Zdobyłam wykształcenie na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu i przez kilkanaście lat zajmowałam się logistyką w międzynarodowych firmach. Rok 2018 rozpoczyna dla mnie nowy dziewięcioletni cykl, którego przesłaniem jest praca z ludźmi, przekazywanie zdobytej wiedzy i doświadczenia, odczytywanie ich scenariuszy oraz podpowiadanie, w jaki sposób mogą stać się reżyserami swojego życia.

Życzę miłej lektury i zapraszam do kontaktu 😊