Nazywam się Monika Milejska i mam przyjemność zaprosić Cię na niniejszą stronę internetową, której celem jest przybliżenie moich pasji, jakimi są Numerologia oraz Totalna Biologia/ Recall Healing. Obydwie dziedziny wiedzy uzupełniają się nawzajem, umożliwiają odkrycie i zrozumienie celu, który mamy do zrealizowania oraz uświadomienie sobie roli pojawiających się zdarzeń i zmian w naszym życiu. Pomagają również poznać sens i przyczynę chorób, dzięki czemu łatwiej jest odzyskać zdrowie.

Pracę z Numerologią rozpoczęłam w 2009 roku cyklem kursów prowadzonych przez znaną i cenioną Numerolog – Grażynę Heinrich. Zdobytą wiedzę rozszerzałam na kolejnych warsztatach pod okiem wyjątkowej nauczycielki, jaką była Donka Madej. Przeczytałam również wiele interesujących i inspirujących książek poświęconych tej tematyce. Teorię miałam okazję sprawdzić w praktyce, analizując scenariusze życia moich najbliższych, a także znanych osób oraz tych, którzy zwrócili się do mnie z taką prośbą.

Jestem także absolwentką Międzynarodowego Instytutu Recall Healing, w którym wykłady prowadził twórca tej metody, kanadyjski terapeuta Gilbert Renaud. Po zdanym egzaminie otrzymałam certyfikat Oficjalnego Konsultanta Recall Healing.  W czasie blisko dwóch lat nauki zdobyłam unikalną wiedzę o źródłach trudności w związkach i pracy zawodowej, a także problemów zdrowotnych takich jak alergia, depresja, nadwaga, anoreksja, cukrzyca, nieprawidłowe funkcjonowanie tarczycy oraz wielu innych.

Swoją wiedzę pogłębiłam na Uniwersytecie SWPS, gdzie studiowałam „Coaching z elementami psychologii” i uzyskałam dyplom Coacha. Dzięki temu zdobyłam umiejętności umożliwiające mi efektywne wsparcie moich klientów w dokonywaniu trwałej zmiany jakości życia.

Prywatnie jestem mężatką i mamą dorosłej córki oraz posiadaczką cudownego psa. Praktykuję jogę, chętnie podróżuję, przebywam na łonie natury, dużo czytam, szczególnie interesują mnie lektury z zakresu rozwoju duchowego. Zdobyłam wykształcenie na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu i przez kilkanaście lat zajmowałam się logistyką w międzynarodowych firmach.

Dzięki wiedzy jaką niesie Numerologia oraz Recall Healing lepiej poznałam siebie, zrozumiałam dlaczego doświadczyłam pewnych trudności oraz zdałam sobie sprawę dokąd zmierzam. Stałam się reżyserem swojego życia.

Rok 2018 rozpoczął dla mnie nowy dziewięcioletni cykl, którego przesłaniem jest pomoc ludziom w odkryciu celu ich życia i drogi, jaką mają do przejścia.  Także wsparcie w rozszyfrowaniu programów, które nieświadomie realizują, pokazanie sposobów ich zmiany oraz osiągnięcia zdrowia i spełnienia.

Jeśli chcesz zrozumieć kim jesteś i stać się reżyserem swojego życia, zapraszam Cię do kontaktu. Pomogę Ci odkryć dlaczego doświadczasz przeciwności i cierpienia w różnych sferach życia oraz podpowiem jak się z nimi uporać. Wejdź na moją nową stronę internetową korzystając z poniższego przycisku