15 września rozpoczął się kolejny Rok Numerologiczny. Czy zdążyłaś / zdążyłeś już odczuć zmianę?

Jego energia rodzi się z połączenia wibracji Drogi Życia i wibracji nadchodzącego Roku Uniwersalnego 2024. Zmienia się rytm, jakość i rodzaj doświadczeń, które Wszechświat ma Ci do zaoferowania, żebyś mogła / mógł się rozwijać i zrealizować swoją misję. Przynosi okazje i możliwości, ale też wyzwania i trudności charakterystyczne dla poszczególnych wibracji.

Rok 2024 ma energię liczby 8, która wiąże się między innymi z takimi jakościami, jak status społeczny i materialny, odwaga, sprawiedliwość, szacunek, odpowiedzialność i moc. Są to wartości, które mogą okazać się istotne w trakcie najbliższych 12 miesięcy, a w połączeniu z wibracją Twojej drogi życia tworzą specyficzną energię, która będzie Ci towarzyszyła i „popychała w jakimś kierunku”.

Czy ten czas będzie „łatwy” czy „trudny”, jak to mamy w zwyczaju określać, zależy od tego, jaką stworzysz relację z pojawiającą się energią. Czy stawisz opór wydarzeniom, czy też otworzysz się na to co Cię otacza i zaczniesz świadomie reagować i współtworzyć swoje życie. Trochę przypomina to taniec do jakiejś melodii. Możesz poddać się muzyce, rytmowi, wczuć się w pojawiające się dźwięki, dostosować ciało i dobrze się bawić, nawet jeśli Twoje ruchy nie zawsze są zgrabne, a melodia nie należy do ulubionych 😉 Albo możesz się złościć, irytować lub smucić, że muzyka jest nie taka jak oczekujesz, że nie umiesz albo nie chcesz się do niej dostosować, czy też zniechęcić się, stać na parkiecie, czekając aż orkiestra zagra inny kawałek.

Wraz z kolejnym roku zmienia się melodia, a każdy rok jest elementem dziewięcioletniego cyklu, i ma wpływ na całość. Rok Numerologiczny informuje o rodzaju doświadczeń i możliwości rozwoju, które przyjdą z zewnątrz. Zobacz, jakim elementom Twojego Scenariusza Życia odpowiada jego wibracja – drodze życia, wyzwaniom, punktom zwrotnym itp., ponieważ tutaj znajdziesz więcej informacji o obszarze pracy. Pamiętaj, że od  Ciebie zależy jak je wykorzystasz i tym samym jakie osiągniesz efekty. Podpowiem Ci do czego wszechświat Cię zaprasza, abyś mogła / mógł świadomie przejść przez ten czas  😊

Zacznę od przypomnienia w jaki sposób wyliczyć wibrację Roku Numerologicznego – trzeba zsumować liczbę Drogi Życia i nadchodzącego roku kalendarzowego, a następnie sprowadzić wynik do jednocyfrowej postaci.

Oto dwa przykłady, jak  wyliczyć Rok Numerologiczny:

wibracja nadchodzącego roku kalendarzowego 2024 wynosi 8 (2 + 0 + 2 + 4 = 8),

dla osoby podążającej drogą życia o wibracji 1 będzie to rok numerologiczny o wibracji 9, ponieważ 1 + 8 = 9,

a dla osoby podążającej drogą życia o wibracji 7 będzie to rok numerologiczny o wibracji 6, ponieważ 7 + 8 = 15; 1 + 5 = 6.

A teraz zobacz do czego Wszechświat Cię zaprasza w nowym Roku Numerologicznym i tańcz z nim w harmonii 😊

Droga Życia o wibracji 1 – Rok Numerologiczny o wibracji 9

UWOLNIJ SIĘ

Rok Numerologiczny o wibracji liczby 9 zamyka dotychczasowy cykl, zapraszając cię do dokonania bilansu i generalnych porządków we wszystkich sferach życia, aby zrobić miejsce na nowe doświadczenia, które pojawią się w kolejnym cyklu. Liczba ta uczy, że nic nie trwa wiecznie, a przemijanie jest naturalnym elementem naszej rzeczywistości.  Zachęca do zaakceptowania tego prawa i samodzielnego przeprowadzenia generalnych porządków lub zdania się na mądrość Wszechświata, który pokaże co jest już zbędne 😉

Ten rok przynosi wydarzenia zachęcające Cię do przyjrzenia się sobie, swojej postawie wobec życia i uwolnienia swojej głowy nie tylko od niesprzyjających przekonań, programów i myśli,  ale w ogóle od kompulsywnego myślenia, które często rodzi niepotrzebne cierpienie. Ciągłe maglowanie przeszłości, teraźniejszości i przyszłości, wydawanie opinii i osądów, często przepełnionych lękiem, złością lub innymi destrukcyjnymi emocjami, tworzy nieprawdziwe historie o Tobie, innych ludziach i życiu, które mogą stać się źródłem bólu i niezadowolenia. Umysł jest ważny i pełni niezwykle istotną rolę, ale jest wiele momentów, w których może przejść w stan spoczynku i nie produkować opowieści o wszystkim i wszystkich. Uwolnij się spod jego rządów na rzecz pogłębiania obecności, uważności, bycia tu i teraz w pełnej świadomości.

Uwolnij też swoje przywiązanie do osób, rzeczy, miejsc, pracy, stylu życia.  Zobacz jak mocno identyfikujesz się z tym, co posiadasz, ze stanowiskiem jakie zajmujesz  czy też relacjami w jakich funkcjonujesz. Nie chodzi o to, żeby pozbyć się tego wszystkiego, ale nie wiązać swojego poczucia wartości z tym jaką pełnisz rolę, co posiadasz i jaką pacę wykonujesz.  Przyjrzyj się czy to z kim przebywasz i w tym co robisz jest miłość i zaangażowanie czy też rutyna, przymus i konieczność. Spójrz na to pod kątem swojego systemu wartości i zostaw tylko to, co uznasz za istotne, a pozbądź się tego, co odbiera energię. Jeśli doświadczasz jakiś trudności w relacjach osobistych lub zawodowych i czujesz się nieszczęśliwa / nieszczęśliwy, zajmij się w pierwszej kolejności relacją ze sobą – kim jesteś, czego potrzebujesz, jak siebie traktujesz, co sobie dajesz, a na co nie pozwalasz. Następnie zastanów się czy jakość Twoich relacji nie jest odzwierciedleniem sposobu w jaki postrzegasz i traktujesz siebie.

Nie mniej ważne jest zamknięcie nieświadomych programów według których żyjesz, a przez to odczuwasz brak zadowolenia w jakiejś sferze życia. Bywają one „wyssane z mlekiem matki” i „dziedziczone w spadku po przodkach” czy też powstają w dzieciństwie. To doskonały moment na uwolnienie się od ciężarów, lojalności, nakazów i zakazów, aby móc w kolejnym roku i cyklu numerologicznym zająć własne miejsce i tworzyć nową jakość życia w zgodzie ze sobą i własnym powołaniem.

Pomocne w tych porządkach może też być zaprowadzenie ładu w przestrzeni, w której przebywasz. Sprawdź czy nie żyjesz w bałaganie, może otaczasz się bezużytecznymi albo związanymi z przeszłością przedmiotami, których warto się pozbyć, tak aby dobrze czuć się w swoim pokoju czy mieszkaniu. Zatroszcz się o dokończenie zadań, zamknięcie pewnych rozdziałów aby uwolnić się od wszelkich spraw, których nie warto zabierać w kolejny cykl.

I wreszcie, otwórz szeroko swoje serce na siebie, innych ludzi i cały otaczający Cię świat. Spójrz śmiało w przyszłość, którą możesz świadomie współtworzyć razem z Wszechświatem 😊

Droga Życia o wibracji 2 i 11 – Rok Numerologiczny o wibracji 1

STAŃ NA SWOIM MIEJSCU

Rozpoczyna się nie tylko nowy Rok Numerologiczny, ale też  kolejny dziewięcioletni cykl rozwoju, a więc wszystkie okoliczności, możliwości i zdarzenia jakie Wszechświat otwiera przed Tobą będą bardzo istotne dla całego tego okresu. Otrzymujesz w darze ziarenko, aby zasadzić je w żyznej glebie, pielęgnować i zbierać plony, aż przyjdzie pora na pożegnanie i … zasadzenie kolejnego ziarenka 😉

To zaproszenie do samopoznania, budowania własnej autonomii. Pojawią się wydarzenia, które będą Cię do tego zachęcały, a w przypadku stawiania oporu nawet zmuszały 😉 Ten rok skłania do autentycznego życia w zgodzie ze sobą i swoimi wartościami.  Do odważnego  korzystania z posiadanych talentów i rozwijania ich. Do świadomej pracy nad własnymi słabościami, stawiania czoła osobistym wyzwaniom, wychodzenia poza strefę komfortu, ale też rozpoznania i zatroszczenia się o własne pragnienia i potrzeby.

Rok Numerologiczny o wibracji liczby 1 to też zachęta do odkrywania swojej indywidualności i niepowtarzalności. Poszukiwania odpowiedzi na pytanie „kim jestem?”, jaką pełnię rolę w związku, w domu, w pracy,  w społeczeństwie. Czy to jest na pewno moja rola związana z własnym powołaniem, czy też wynika ona z wychowania, oczekiwań lub rodowej dynamiki. To doskonała okazja do zbudowania własnej tożsamości i odważnego stanięcia przy sobie, swoich poglądach, pragnieniach i prawach. Możliwość do wyjścia z tłumu i pokazania swojego prawdziwego oblicza i przekroczenia strefy komfortu oraz utartych schematów.

Wibracja 1 zazwyczaj przynosi sporo nowości i przeróżnych okazji, duże tempo i konieczność podejmowania ważkich decyzji o sobie i swoim życiu, o kierunku dalszego rozwoju. Wymaga odwagi, otwartości i zaufania. Twój los leży w Twoich rękach. Dostajesz sposobność do zbudowania swojego życia w odmienny sposób, zaistnienia wśród ludzi, wykazania się swoimi zdolnościami i umiejętnościami. Masz szansę zrealizować swoje pomysły i ambicje, rozpocząć inną pracę, poznać ciekawych ludzi czy też wejść w związek. Wszystko jest teraz możliwe, a ograniczenia istnieją przede wszystkim w Twoim umyśle 😉

Jeśli jednak budowanie swojej tożsamości i indywidualności przychodzi Ci z dużym trudem lub nie jesteś w stanie odkryć swojego miejsca, poszukaj czy jakaś lojalność wobec członka rodu czy też wydarzenia z dzieciństwa „nie uwięziły Cię” w roli, która oddala od spełnienia własnego przeznaczenia.

Droga Życia o wibracji 3 – Rok Numerologiczny o wibracji 2

BUDUJ RELACJE, WSPÓŁPRACUJ

Ten Rok Numerologiczny wysuwa na pierwszy plan potrzeby grupy  (związek, rodzina, przyjaciele, zespół w pracy, itp.), stąd też istotne staje się kształtowanie postawy nastawionej na współdziałanie, tworzenie wspólnoty, budowanie więzi, a przede wszystkim odnalezienie swojego miejsca w grupie. Mogą pojawiać się okoliczności lub  wydarzenia testujące Twoje zainteresowanie drugim człowiekiem, wymagające uważnego i empatycznego słuchania, umiejętności dialogu i dyplomacji, zdolności do okazywania uczuć, dawania wsparcia albo też wydawania lub wykonywania poleceń z poziomu równości.

Jeśli w poprzednim roku udało Ci się zbudować swoją indywidualność, to o wiele łatwiej będzie Ci tworzyć dobre i harmonijne relacje. Istnieje większe prawdopodobieństwo, że nie będziesz odczuwać konieczności rezygnowania z siebie, podporządkowywania się aby przynależeć do jakiejś grupy, czy też zyskać akceptację lub miłość jakiejś osoby. Łatwiej będzie Ci dokonywać świadomych wyborów, czyli bez poczucia, że coś odbywa się Twoim kosztem, wymaga poświęcenia lub walki o siebie, ale z wewnętrznego przekonania, że tego właśnie chcesz, to jest dla Ciebie ważne.

Gdy jednak nie stoisz pewnie na swoich nogach, czujesz mocne uzależnienie od kogoś lub jakiejś grupy albo odczuwasz poczucie osamotnienia, ten rok przyniesie Ci wydarzenia zachęcające do nauki świadomego i zrównoważonego budowania relacji, gdzie każdy ma swoje miejsce i jego potrzeby są tak samo ważne. Wibracja liczby 3 przynosi potrzebę do stania w centrum zainteresowania (to jest jej miejsce!), do którego jednak możesz dążyć przez niepotrzebną uległość lub podporządkowanie czy też spory z innymi (w zależności od pozostałych elementów portretu numerologicznego). Przyjrzyj się temu, poszukaj w swoim dzieciństwie i historii rodu jakie wydarzenia i dynamiki „zmuszają Cię” do obrania takiej postawy. Ten rok, to doskonały czas na dokonanie zmiany jakości relacji, uwolnienie się od obciążeń, aby nie zatracać siebie, ale też nie narzucać swojej woli i nie zmuszać innych do podporządkowania się Tobie 😉

Droga Życia o wibracji 4 i 22 – Rok Numerologiczny o wibracji 3

WYRAŻAJ SIEBIE

Nowy Rok Numerologiczny zaprasza Cię do zdobycia lub rozwinięcia na jeszcze wyższym poziomie umiejętności wyrażania siebie i szczerej komunikacji z otoczeniem. Ale to, co dzieje się na zewnątrz, wynika z tego co w środku. Dlatego najpierw trzeba zdobyć się na szczerość o sobie i  wobec siebie, stanąć w prawdzie. Warto przyjrzeć się temu co o sobie myślisz i skąd się te myśli biorą. Co czujesz na swój widok, jakie masz odczucia na temat siebie, swojego życia i gdzie leży ich źródło. Na ile jest to Twoja perspektywa, a na ile została Ci przekazana w ramach wychowania, „wyssana z mlekiem matki” lub przejęta z rodu.  Chodzi o to, aby rozpoznać swoje głębokie potrzeby i pragnienia, dać im przestrzeń na zaistnienie. A w kolejnym kroku wyrazić na zewnątrz i podjąć działania zmierzające do ich spełnienia. Bez oczekiwania, że ktoś je odgadnie i spełni 😉

Przyjrzyj się temu, czy Twoja postawa wobec siebie i świata nie wyklucza radości życia. Czy zasługujesz i dajesz sobie prawo na drobne przyjemności, lekkość, swobodę, wypoczynek, radość z tego kim jesteś, co robisz i gdzie jesteś. Czy też pozwalasz sobie tylko na pracę, odpowiedzialność i obowiązki. Być może wszystko co robisz wymaga wielkiego wysiłku, bo niesiesz czyjeś ciężary, oprócz swojego losu dźwigasz jeszcze inny. Niewykluczone, że wpojono Ci przekonania o tym, że „należy gromadzić zapasy na czarną godzinę”, „w życiu nie może być lekko”, „najpierw obowiązki, a potem przyjemności” lub inne, które utrudniają czerpanie radości z codzienności. Ten rok zachęca Cię do uwolnienia się do tego, co Ci nie służy i wniesienia lekkości.

Zaprasza też do zmiany nastawienia do siebie i świata. Gdy przestaniesz postrzegasz swój los jako ciężki, pracę jako męczącą, codzienne obowiązki jako uciążliwe i odpuścisz sobie to, co nie jest konieczne w danej chwili, możesz dostrzec ile darów, znaków i jak dużo pomocy Wszechświat Ci zsyła. A ten rok jest wyjątkowo hojny pod tym względem, choć możesz tego nie dostrzegać, jeśli nic nie zmienisz w swojej postawie. Liczba 3 uczy wiary w swoje możliwości i we wsparcie Wszechświata. Pokazuje, że myśli i emocje mają ogromną moc kreacji rzeczywistości – energia podąża za uwagą 😊

Droga Życia o wibracji 5 – Rok Numerologiczny o wibracji 4

ZBUDUJ FUNDAMENT

Rok Numerologiczny o wibracji liczby 4 jest zaproszeniem do stworzenia stabilnego fundamentu, na którym można łatwo i pewnie tworzyć nową jakość życia w zgodzie ze sobą.  Daje on oparcie, poczucie bezpieczeństwa, zaufanie do siebie, swoich decyzji i tego, że wszystko co się pojawia ma cel i sens, nie jest wymierzone przeciwko, ale dla Ciebie. Na ten fundament składają się cegiełki wypalone w poprzednich latach numerologicznych:

1 – własna tożsamość i autentyczność,

2 – umiejętność budowania relacji ze sobą i z otoczeniem,

3 – autoekspresja, czyli komunikacja ze sobą i otoczeniem

a 4 cegiełka, którą teraz wypalasz, to między innymi Twoje zasady i wartości, którymi kierujesz się każdego dnia, w sprawach małej i dużej wagi. To też nawyki, rytm dnia, dieta, kondycja i wiele innych aspektów składających się na Twój sposób funkcjonowania w świecie. Decydujesz w co włożysz energię, co zasilisz swoimi myślami, jakie działania podejmiesz, żeby zatroszczyć się o swoje potrzeby, spełnić własne powołanie i osiągnąć spełnienie.

Jeśli nie udało Ci się odpowiednio wypalić cegiełek w poprzednich latach, teraz dostajesz kolejną okazję aby to zrobić. Może to wymagać więcej wysiłku i intensywnej pracy, ale warto podjąć się tego trudu, aby Twój fundament był mocny i stabilny i nie chwiał się gdy pojawią  się trudności lub zawirowania.

Spoiwem są takie jakości jak  praca, systematyczność, odpowiedzialność, sumienność, porządek i cierpliwość. Wszechświat konfrontuje Cię z rutyną i powtarzalnością, zachęca do stworzenia systemu, w którym wiesz co, kiedy i jak robić, w jaki sposób radzić sobie z pojawiającymi się blokadami i ograniczeniami. Dzięki temu potrafisz skorzystać ze wsparcia, gdy wysiłek jest zbyt duży i wiesz w jaki sposób stosować swoje zasady i wartości. Ważna staje się nauka akceptacji siebie i innych ludzi, aby podejmować działania w sposób świadomy.

Ważne jest wzięcie odpowiedzialności za własne myśli, emocje, słowa, działania lub ich brak oraz wszystkie konsekwencje, które ze sobą niosą. Pamiętaj, że Twój wysiłek i trud opłaci się w przyszłości, a to co zasiejesz w tym roku będzie trwałe i solidne. Osiągnięcia będą wprost proporcjonalne do osobistego zaangażowania, nic nie będzie podarowane, nie można też  liczyć na łut szczęścia. Twoimi sprzymierzeńcami będą intuicja, elastyczność oraz umiejętność oceny sytuacji i zmysł obserwacyjny, które pomogą w pokonywaniu blokad 😊

Droga Życia o wibracji 6 i 33 – Rok Numerologiczny o wibracji liczby 5

ROZWIJAJ SIĘ I TRANSFORMUJ

Masz już postawiony solidny fundament, pora więc rozwinąć skrzydła i odważnie tworzyć swoją przyszłość. Wszechświat zaprasza Cię do ekspansji i rozwoju, wyjścia w świat, doświadczania, testowania i eksperymentowania. Daje wiele okazji i możliwości, zachęca do pełnego „zanurzenia się w życie”, wchodzenia w dotąd nieodwiedzane obszary, sięgania po zupełnie inne rozwiązania.

Stajesz przed wrotami, które przynoszą możliwość głębokiej transformacji lub dokonania jakiejś zmiany w życiu i sposobu jaki przez nie idziesz. W zależności od stopnia Twojej gotowości i otwartości, możesz je tylko uchylić aby wnieść świeży powiew do swojej codzienności, wyjść z rutyny i ograniczeń, zmienić styl życia, pracę, miejsce zamieszkania, „przewietrzyć relacje”, pozbyć się niesprzyjających schematów czy też przekonań lub otworzyć szeroko i przekroczyć bramę świadomości, aby zyskać zupełnie inne spojrzenie na siebie i swoje życie.

Przekroczenie jej oznacza podążanie za głosem swojej intuicji oraz otwartość i uważność na znaki, które pojawiają się, gdy tylko tego potrzebujesz. To lepszy kontakt ze swoim ciałem i wnętrzem, gdzie wsłuchujesz się w jego głos i uczysz się rozpoznawać język, którym do Ciebie przemawia. Przekroczenie tej bramy wymaga stworzenia solidnego fundamentu, na który był czas w poprzednim roku. Jeśli jednak nie udało Ci się tego w pełni dokonać, możesz odczuwać przytłoczenie mnogością wydarzeń lub doświadczać lęku przed wchodzeniem w nowe. Postaraj się więc wygospodarować czas i przestrzeń aby zbudować oraz wzmocnić tą bazę i jak najlepiej wykorzystać okazje, które przynosi ten rok.

Rok Numerologiczny o wibracji liczby 5 uczy pojęcia wolności oraz przekraczania i przestrzegania granic. Kieruje Twoją uwagę na to, w jaki sposób rozumiesz tą wartość, czym ona dla Ciebie jest, jakie zajmuje miejsce. Czy dajesz sobie i innym do niej prawo, czy też stawiasz bariery. Może odczuwasz skrępowanie i ograniczenia własnej swobody do wyrażania siebie, bycia sobą, do ekspansji i rozwoju. Teraz jest doskonały moment na uwolnienie się od tego, co stoi na drodze Twojego rozwoju i utrudnia osiągnięcie spełnienia.

Z pewnością nie będzie to nudny i wypełniony rutynowymi obowiązkami rok. Czasami możesz mieć wrażenie, że pewne sprawy wymykają się spod Twojej kontroli. Czeka Cię dosyć dynamiczny i niezbyt spokojny okres, w którym ważna staje się aktywność, działanie i szybkie podejmowanie decyzji, aby nie zmarnować pojawiających się okazji.

Droga Życia o wibracji 7 – Rok Numerologiczny o wibracji 6

DBAJ O RÓWNOWAGĘ I MIŁOŚĆ

Masz za sobą intensywny rok, pełen wrażeń i emocji, który zaowocował zmianą w Twoim życiu. Tym razem Wszechświat zaprasza Cię do ugruntowania, wyciszenia i wprowadzenia do swojej codzienności harmonii na wielu poziomach. Aby Ci w tym pomóc, przyniesie wydarzenia uczące sztuki dokonywania wyborów pomiędzy swoimi potrzebami a pragnieniami innych, między wypoczynkiem i aktywnością, czasem dla siebie i otoczenia, sprawdzające równowagę pomiędzy dawaniem i braniem.

Zazwyczaj przekierowuje uwagę na sprawy domu i bliskich osób. Mogą one w tym czasie wymagać z Twojej strony większej troski i uważności. Nie zapomnij przy tym o sobie, może się w pewnym momencie okazać, że oddasz cały zapas swojej energii i nie starczy jej nie tylko dla innych, ale też dla Ciebie.

Równowaga jest kluczem, a w jej zaprowadzeniu pomoże Ci inna wartość, jaką jest odpowiedzialność za siebie, swoje myśli, emocje i działania, więc z dużą rozwagą bierz na swoje barki pukające do Twoich drzwi zobowiązania i obciążenia. Ten rok zaprasza Cię do wspierania innych w taki sposób, który jest zgodny z Tobą. Jednocześnie zachęca do wyjścia ze swojej skorupy, pokazania że masz serce i wielką wrażliwość.

Rok Numerologiczny o wibracji liczby 6 zaprasza też do przyjrzenia się swojemu postrzeganiu miłości. Zdarza się, że przynosi możliwość zawarcia lub pogłębienia związku z drugim człowiekiem,  sprzyja też założeniu lub powiększeniu rodziny. Z drugiej strony, daje okazję do weryfikacji łączących Cię więzi i kończenia tych, które nie są harmonijne i zamiast karmić, wyczerpują. Zachęca też do przyjrzenia się swoim oczekiwaniom wobec miłości, partnera lub członków rodziny, a także odnalezienia ich źródła i uwolnienia się od tego, co nie sprzyja budowaniu relacji. Przypomina też o tym, że najpierw warto się zatroszczyć o zdrową miłość dla siebie, która jest bazą do tworzenia wartościowych związków i harmonijnego życia rodzinnego. Zachęca też do wykonywania każdej najmniejszej czynności  z miłością, od sprzątania i gotowania, przez pracę zawodową, po jakość bycia ze sobą i innymi 😊

Droga Życia o wibracji 8 i 44 – Rok Numerologiczny o wibracji 7

SPOTKAJ SIĘ ZE SOBĄ

Rok Numerologiczny o wibracji liczby 7 jest zaproszeniem do spotkania ze sobą, na głębszym poziomie niż dotychczas. W ciągu sześciu ostatnich lat cyklu numerologicznego uczyłaś się  / uczyłeś się siebie na rożnych płaszczyznach. Od budowania swojej autonomii i autentyczności, umiejętności współżycia, wyrażania siebie, wytyczania wartości i konstruowania swojego fundamentu oraz wyznaczania granic i przekraczania barier aż do zbudowania równowagi.

Teraz masz okazję ponownie zweryfikować wszystko to, co udało Ci się zbudować i przyjrzeć się, co jest dla Ciebie naprawdę ważne. Najbliższe miesiące zapraszają do dokonania analizy swojej postawy wobec siebie, świata, ludzi i własnych osiągnięć. Do zbadania jakości zbudowanych relacji i weryfikacji sygnałów wysyłanych przez Ciebie i płynących od osób z Twojego otoczenia. Rozpoznania co się za nimi kryje, jakie słowa i zachowania sprawiają ból i jakiej dotykają rany, aby móc ją uzdrowić.  To także zachęta do przyjrzenia się czy to, co płynie z zewnętrznego świata jest zgodne z Twoim wewnętrznym obrazem lub systemem wartości.

Może się zdarzyć, że doświadczysz poczucie osamotnienia, izolacji, opuszczenia przez bliską osobę lub środowisko czy też  poczucie bycia niezrozumianą / niezrozumianym lub odmienną / odmiennym. Te trudne wydarzenia służą budowaniu zaufania do siebie i Wszechświata, samodzielnego podejmowania decyzji, a także pracy nad własnym poczuciem wartości i sprawczości.

Rok Numerologiczny o wibracji liczby 7  podkreśla ogromną wagę przesunięcia zainteresowania z „działania” na rzecz „bycia”. Zaprasza do stawania się uważnym i świadomym obserwatorem, który poszukuje odpowiedzi na pojawiające się pytania i wątpliwości w sobie, a nie na zewnątrz. Taka postawa prowadzi do głębszego zrozumienia pojawiających się trudności i zdarzeń, a także do poszukiwania sensu istnienia i ponownego odkrywania swojego życiowego celu oraz planowania działań, które pozwolą go urzeczywistnić.

Droga Życia o wibracji 9 – Rok Numerologiczny o wibracji 8

STAŃ W SWOJEJ MOCY

Masz za sobą rok, który zachęcał Cię do wglądu w swoje wnętrze, dokonania analiz, wyciągnięcia wniosków i koncentracji na „byciu”. Nowy Rok Numerologiczny o wibracji liczby 8 zaprasza Cię do działania, na pierwszy plan wysuwając kwestie związane z tym, co robisz zawodowo, jak wyglądają Twoje finanse i zasoby materialne. Teraz jest doskonały czas na podjęcie konkretnych decyzji i aktywności, które nie tylko poprawią Twój status na tych polach, ale też przybliżą do osiągnięcia życiowego celu. A Wszechświat Ci sprzyja, otwierając przed Tobą drzwi do awansu, jednocześnie wymagając odważnych i intensywnych działań z Twojej strony.

Jeśli jednak będziesz w tym czasie doświadczać trudności w sferze materialnej, zawodowej lub uczuciowej, zastanów się nad ich źródłem i przyjrzyj się swojej postawie wobec życia. To dobry moment na korektę działań, przekonań, przyjrzenie się sobie z innej perspektywy oraz zrozumienie intencji z jaką podejmujesz działania i wchodzisz w interakcję ze światem. Zobacz, czy nie trwonisz zbyt dużo energii na walkę o własną tożsamość, oryginalność i sukces, nie skupiasz się za bardzo na kwestiach materialnych, zapominając przy tym o swoich wartościach i życiowej misji.

Wszechświat zaprasza Cię do budowania swojej mocy na bazie szacunku i odwagi. Szacunku do siebie i innych, nie tylko tych co sobie doskonale radzą, ale też tych, którzy borykają się z życiem. I może przypomnieć nie raz, że wszystko zaczyna się od nas samych – jeśli czujesz, że inni Cię nie poważają, przyjrzyj się jaki masz stosunek do siebie i do otoczenia. Być może żyjesz w przekonaniu, że jak „będziesz kimś” lub „będziesz mieć”, to zyskasz uznanie. Albo nie darzysz siebie szacunkiem, jednocześnie żądając go od innych.

Twoja moc tkwi w intuicji, wrażliwości, oryginalności, kreatywności, aktywności oraz inteligencji. Nadmierne ambicje, egoizm, despotyzm, duma i nie liczeniem się z innymi mogą prowadzić do utraty mocy, a nawet upadku. Podobnie dzieje się, gdy nie podejmujesz działań, uciekasz, poddajesz się lękom i nie podążasz za swoim wewnętrznym głosem.

Nie zapomnij o odwadze, która jest kluczową wartością w tym Roku Numerologicznym. Spójrz na nią nie tylko jako na zdolność do wychodzenia poza strefę komfortu i działania gdy towarzyszy Cię lęk, ale przede wszystkim jako podążanie za głosem swojego serca,  za  wizją życia jaką Wszechświat dla Ciebie przygotował 😊

Jeśli chcesz jak najlepiej wykorzystać energię Roku Numerologicznego, aby osiągnąć spełnienie oraz żyć w zgodzie ze sobą i swoim powołaniem, chętnie Ci w tym pomogę 😊

Proponuję Ci dwie formy wsparcia, zobacz, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom  –

Pojedynczą sesję, na której poznasz swój SCENARIUSZ ŻYCIA 

lub

Program coachingu SPEŁNIONA W ŻYCIU, dzięki któremu zamienisz poczucie niezadowolenia na spełnienie

Zapraszam Cię do zapisania się na GRATISOWĄ KONSULTACJĘ abyś mogła się przekonać czy ten program jest dla Ciebie.

Aby wybrać formę współpracy najlepszą dla siebie, wyślij maila na adres kontakt@monikamilejska.pl lub zadzwoń pod numer 664 331 203.

Skorzystaj z mojej pomocy aby stać się świadomym reżyserem swojego życia 😊

obraz Oleksandr Pidvalnyi z Pixabay

Do czego zaprasza Cię Nowy Rok Numerologiczny

You May Also Like