Droga życia o wibracji 3

Według wiedzy jaką jest numerologia, droga życia 3 przynosi pozytywne nastawienie do świata, pozwala przyciągać to, czego się pragnie, czynić niemożliwe rzeczywistością. Trójka to najbardziej promienna i spontaniczna wibracja, która pragnie czerpać pełnymi garściami i żyć pełnią życia. Określenie, że ktoś jest w czepku urodzony  pasuje do niej jak ulał. Obdarza ona człowieka niezwykłym wdziękiem, czarem, magnetyzmem, figlarnością i entuzjazmem.

Aby wyliczyć, czy jest to Twoja rola do odegrania na scenie życia, należy zsumować wszystkie cyfry daty urodzenia, następnie dodać do siebie poszczególne elementy sumy, aż do momentu, gdy uzyskasz jednocyfrowy wynik. Wyjątek stanowi sytuacja, gdy składa się on z dwóch jednakowych cyfr, takich jak 11, 22, 33, 44, czyli tzw. liczb mistrzowskich. Poniżej znajdują się dwa przykłady:

Osoba urodzona 15.02.1975 ma drogę życia 3, ponieważ 1+5+2+1+9+7+5=30=3+0=3

Osoba urodzona 28.05.1967 ma drogę życia 11, ponieważ 2+8+5+1+9+6+7=38=3+8=11

Droga życia 3 przynosi łatwość wysławiania się i komunikacji, talent oratorski, ale też  literacki. Człowiek, który wybrał tę ścieżkę bez trudu nawiązuje wszelkie kontakty, czy to w kolejce, sklepie, pociągu i każdym innym możliwym miejscu. Nagromadzenie nierozwiązanych problemów i stresów może skutkować nadmiernym gadulstwem i skłonnością do składania obietnic bez pokrycia. Zdarza się również, że człowiek plecie trzy po trzy, z jego ust wypływa słowotok, niekoniecznie zawierający jakąś treść, za to trudny do zatrzymania. ?

Jeśli osoba realizuje negatywny aspekt wibracji 3 może być powierzchowna, lękliwa i zazdrosna, co znacznie utrudni jej kontakty towarzyskie. Czasami sprawia wrażenie człowieka skoncentrowanego wyłącznie na sobie, samolubnego, narcystycznego, nie liczącego się z innymi. Unika zobowiązań i ucieka, gdy pojawiają się jakieś problemy.

Numerologiczna trójka jest duszą towarzystwa, uwielbia znajdować się w centrum zainteresowania, robić wrażenie na otoczeniu. Można powiedzieć, że urodziła się, by być na scenie w świetle jupiterów, dosłownie i w przenośni. Przywiązuje dużą wagę do swojego wyglądu, z reguły  jest zadbana, ubrana dobrze i w zgodzie z aktualnymi trendami. Jeśli ma gorszy nastrój, chętnie poprawi go sobie wizytą u fryzjera, kosmetyczki, czy też udanymi zakupami, niezależnie od płci jaką posiada. Cieszą ją wszelkie komplementy i pochlebstwa, bywa próżna i zarozumiała, pragnie być popularna i podziwiana. Może mieć skłonność do nadmiernego przechwalania i popisywania się oraz do plotkowania. Zazwyczaj jest pewna siebie, świadoma swych zalet, piękna, atrakcyjności, uroku i nie zawaha się ich użyć … ?

W jej towarzystwie zapomina się o troskach i problemach, kocha życie, swym uśmiechem i radością potrafi odegnać wszelkie smutki. Patrzy na świat przez różowe okulary, wnosi szczęście i optymizm, jest przyjazna i szczera, obdarzona poczuciem humoru. Aczkolwiek zdarza się, że jej dobry nastrój jest przeznaczony tylko dla wybranych osób i tylko wtedy, gdy ma na to ochotę. Jeśli ktoś nie jest dla niej ważny, nie zostanie zaszczycony jej uwagą.

Człowiekowi, który podąża drogą życia o wibracji 3 obce są rutyna i monotonia, bardzo ceni sobie wolność i swobodę. Wybiera życie wygodne, lekkie, łatwe i przyjemne, wypełnione spotkaniami towarzyskimi i licznymi atrakcjami. Nie zna słowa nuda, często trwoni czas i pieniądze na przyjemności. Wiele rzeczy robi na wyrost i z przesadą, bywa ekstrawagancki. Jest smakoszem i sabarytą. Dużo i często gniewa się, dając w ten sposób wyraz swojemu niezadowoleniu.

Ciężka praca nie jest dla niego, niechętnie bierze na siebie odpowiedzialność, ma trudności z wytrwałością i doprowadzaniem zadań do końca.  Lubi działalność na szeroką skalę, pracę twórczą, pragnie dostarczać piękna i emocji. Nie jest praktyczny, najlepiej sprawdzi się tam, gdzie może posługiwać się wyobraźnią i nietuzinkowymi rozwiązaniami. Zmuszony do rutynowych działań stanie się nieszczęśliwy.

Pieniądze zarabia z łatwością, ale może mieć problemy z ich zagospodarowaniem, bywa rozrzutny.  Nie lubi trudności i życiowych komplikacji, unika wszystkiego co może zburzyć jego spokój i radość. Czasami zachowuje się jak duże dziecko, bywa lekkomyślny. Ogromne pokłady optymizmu i łut szczęścia pozwalają mu na wyjście z wielu opresji bez szwanku i wielkiego wysiłku.

Według numerologii młodość to dla trójki słowo klucz. Zachowuje ją w sercu oraz emanuje dziecięcą radością do późnego wieku. Nie potrafi się starzeć, nie akceptuje upływu lat i chętnie korzysta z usług chirurga plastycznego oraz wszelkich innych metod, które pozwalają jej zatrzymać czas. Słowa babcia i dziadek mogą być początkowo trudne do zaakceptowania, choć ceni życie rodzinne, kocha dzieci i często posiada ich sporą gromadkę. Dba o atmosferę domowego ogniska, jest bardzo gościnna, chętnie zaprasza licznych znajomych i przyjaciół.

Nie potrafi być sama, jeśli nie kocha i nie jest kochana, staje się nieszczęśliwa. Szybko zakochuje się, łatwo ją uwieść. Jeśli partner ją adoruje, podziwia i rozpieszcza, może być wierna do końca życia. W przeciwnym wypadku, będzie poszukiwała spełnienia gdzie indziej, wikłała się w liczne romanse, związki i zdrady. Potrzebuje wrażeń, które nadadzą jej życiu smaku i pikanterii.

Trójka jest przewrażliwiona na swoim punkcie, źle znosi krytykę i lekceważenie. Negatywne słowa potrafią doprowadzić ją do rozpaczy, a nawet depresji, z której na szczęście może stosunkowo łatwo się wydostać, usłyszawszy dobre słowo, dające nadzieję. Stawia wtedy czoła trudnym sytuacjom, z niezłomną wiarą w zwycięstwo. Cechuje ją czułość, wielkoduszność, jest podatna na wzruszenia, zazwyczaj reaguje na cudze nieszczęście oraz dba o swoich bliskich i przyjaciół. Posiada dar przekonywania.

Wibracja 3 obdarza człowieka artystyczną naturą, inwencją twórczą, wyobraźnią i kreatywnością. Sprawia, że jest utalentowanym i wszechstronnym erudytą, o chłonnym i bystrym umyśle, który z łatwością przyswaja wszelkie zagadnienia. Posiada dużą wrażliwość wewnętrzną i intuicję, dzięki którym potrafi przeczuć bieg zdarzeń.

Człowiek wybiera drogę życia 3, aby wnosić radość do życia innych ludzi, zarażać ich swoim optymizmem i pozytywnym myśleniem, tak niezbędnym gdy pojawiają się problemy. Ważne dla niego jest życie w harmonii i wykorzystanie wszystkich talentów, jakie posiada do ekspresji swojego wnętrza.

Droga życia o wibracji 3 bardzo często występuje u osób, które zajmują się różnymi dziedzinami sztuki.

Giacomo Casanova, którego nazwisko jest kojarzone z archetypem kochanka, urodzony 02.04.1725 (2+4+1+7+2+5=21; 2+1=3), to osiemnastowieczny podróżnik, awanturnik i literat. Jego słynne pamiętniki opisujące liczne przygody i podboje miłosne autora, mimo cenzury,  znalazły się na liście ksiąg zakazanych kościoła katolickiego. Losy Casanovy zostały kilkakrotnie sfilmowane, był również inspiracją dla wielu poetów.

Innym przykładem, jest David Bowie, brytyjski muzyk i aktor urodzony 08.01.1947 (8+1+1+9+4+7=30; 3+0=3). Oprócz muzyki zajmował się również malarstwem i kolekcjonowaniem sztuki. Przez 40 lat funkcjonowania w branży muzycznej zyskał międzynarodową sławę i stworzył charakterystyczny image.  Miał dwie żony oraz dwoje dzieci, pochodzących z tych związków.

Licznym gronem wielbicielek cieszy się, mimo upływu lat, irlandzki aktor i producent filmowy Pierce Brosnan, urodzony 16.05.1953 (1+6+5+1+9+5+3=30; 3+0=3). Zasłynął on między innymi rolą Jamesa Bonda, którego zagrał czterokrotnie. Ma  pięcioro dzieci, z czego dwoje pochodzi z pierwszego związku jego nieżyjącej żony i zostały przez aktora zaadoptowane. Kolejny związek zaowocował przyjściem na świat dwóch synów.

Branża filmowa może pochwalić się inną sławną trójką, jaką była jedna z najpiękniejszych aktorek swoich czasów Vivien Leigh, urodzoną 05.11.1913 (5+1+1+1+9+1+3=21; 2+1=3). Była ona dwukrotnie nagrodzona Oscarem, w tym za   niezapomnianą kreację Scarlet O’Hara. Viven miała opinię osoby trudnej i nerwowej, z którą ciężko było współpracować, a jednocześnie niezwykle zaangażowaną w rolę. Przez dwadzieścia lat była żoną aktora Laurenca Oliviera. Początki ich romansu miały miejsce w czasie, gdy oboje byli związani więzami małżeńskimi z innymi osobami i przez jakiś czas nie mogli otrzymać rozwodów, aby zalegalizować swoją relację.

Księżna Kate Middleton, również podąża drogą życia o wibracji 3, jest urodzona 09.01.1982 (9+1+1+9+8+2=30; 3+0=3). Słynie ze swej urody i wdzięku, jej stylizacje są szeroko komentowane i z reguły aprobowane przez znawców tematu, ma również sporo naśladowczyń swojego stylu. Jest mamą dwójki dzieci i niedługo spodziewane jest przyjście kolejnego potomka. Czy na tym poprzestanie? ?

Zapraszam do lektury kolejnego artykułu, w którym przybliżę zupełnie odmienną drogę życia o wibracji 4.

KOCHAM CIĘ, ŻYCIE – droga życia 3

You May Also Like