interpretacja portretu numerologicznego

Dosyć często w swojej praktyce słyszę pytania typu „jaką jesteś liczbą?” lub „jestem ósemką (albo inną cyfrą), co to oznacza?”. Czy też stwierdzenia w rodzaju „jestem jedynką więc muszę iść przez życie sam”, „jestem dwójką więc samodzielnie nic nie zrobię”, itp.

Czy naprawdę sądzisz, że można opisać Ciebie i Twoje życie używając tylko jednej wibracji?

Zdecydowanie nie! Droga życia to bardzo ważny element portretu numerologicznego określający jaką rolę człowiek będzie odgrywał realizując swój scenariusz życia. Może być to szeroko rozumiana droga odkrywcy, wykonawcy, artysty, rewolucjonisty, nauczyciela, itp. Droga życia w dużym stopniu opisuje charakter, zdolności, możliwości i predyspozycje. Informuje o tym co przyszłaś/ przyszedłeś robić i „kim się stać”, ale równie ważne są pozostałe wibracje zawarte w dacie urodzenia oraz imionach i nazwiskach. Nadają one kierunek, precyzują w jaki sposób najlepiej zrealizować drogę życia, gdzie czeka spełnienie. Obraz człowieka można nakreślić tylko posiadając cały zestaw danych, więc zachęcam Cię abyś nie mówiła/ nie mówił o sobie „jestem jedynką” czy też inną liczbą. Ja posługuję się określeniem „wybrałam drogę życia x”, „podążam drogą życia o wibracji x” lub podobnym.

Ciekawym doświadczeniem jest kontakt z bliźniakami, gdyż posiadają dokładnie tą samą datę urodzenia, a więc jednakową drogę życia i wszystkie pozostałe elementy diamentu. Funkcjonują według tych samych cykli, mają identyczne wyzwania i punkty zwrotne, choć odbierają je inaczej. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że są identyczni, ale gdy uważnie im się przyjrzysz dostrzeżesz różnice w ich wyglądzie, rysach twarzy, sylwetce. Te niuanse pojawiają się także w portrecie numerologicznym w wibracjach imion, tworzących razem z nazwiskiem rodowym bardzo ważną kombinację energetyczną, potencjał i temperament. Odzwierciedlają one sposób postrzegania świata i zdarzeń czy też podejmowania decyzji. Pokazują intencje i motywy działań, co ma niebagatelne znaczenie dla przebiegu ich drogi życia.

Ostatnio miałam przyjemność prowadzić sesje z dwoma siostrami bliźniaczkami, które realizują drogę życia o wibracji liczby 3. Mimo, że wykonują podobny zawód, każda z nich ma swój specyficzny styl jego realizacji, własną niszę, która daje jej największą satysfakcję. Obydwie są niezwykle intuicyjnymi kobietami, ale każda wykorzystuje swoje czucie w inny sposób. Pierwsza przyszła na świat aby tworzyć od podstaw, konstruować rzeczy trwałe, solidne, w sposób nowatorski, „po swojemu”, kierując się przy tym wewnętrzną potrzebą bycia dostrzeganą, podziwianą, a jednocześnie ograniczając swoje prawo do szczęścia oraz przedkładając potrzeby innych nad swoje.

Z kolei druga z bliźniaczek urodziła się jako istota o szerokich horyzontach, aby pełnić rolę nauczyciela poszukującego prawdy o człowieku i świecie, rozgrzewającego serca ludzi i otwierającego je na piękno. Pragnie kochać i być kochana, zająć ważne miejsce w domu (swoim i rodzinnym), mając przy tym skłonność do narzucania własnego systemu wartości.

Pierwszej z sióstr bardziej doskwiera poczucie osamotnienia, na pierwszym miejscu stawia ona obowiązki nad przyjemnościami (to niezbyt „trójkowe” 😉), w czasie gdy druga potrafi bardziej „korzystać z życia”, choć jest przy tym niezwykle oddana swoim bliskim. Ponadto, pierwsza ma w swoim portrecie więcej lekcji karmicznych, co sugeruje, że wskazany jest z jej strony większy wysiłek i świadoma praca aby móc korzystać z niektórych cech lub umiejętności. Wpływa to też na jej sposób postrzegania życia i przeświadczenie, że życie jest niesprawiedliwe, a siostra ma „lepiej” czy też łatwiej. Wbrew pozorom, to są znaczące różnice, które odciskają piętno na sposobie realizacji wybranej ścieżki.  Sprawiają one, że obie siostry nie są jednakowe, pomimo tylu wspólnych wibracji, a w szczególności takiej samej drodze życia .

Niedawno też pracowałam z przesympatyczną klientką, która również podąża drogą życia o wibracji liczby 3. W czasie sesji stwierdziła, że zupełnie nie pasują do niej opisy dotyczące trójki. Zrozumienie przyszło wraz z interpretacją całego portretu numerologicznego, zebraniem wszystkich jego elementów i ukazaniem pełnego obrazu. Okazało się, że aby klientka mogła w pełni roztoczyć blask, którym emanuje liczba trzy, potrzebuje otworzyć się na doświadczanie wszystkich emocji, również tych mniej przyjemnych i nauczyć się je wyrażać, a także nawiązać głęboką więź i pełną miłości relację ze sobą. Nie mniej istotne są dla niej harmonijne kontakty z ludźmi i radzenie sobie ze skrajnymi pragnieniami – bycia dostrzeganą i podziwianą, a otaczaniem się aurą tajemniczości.  Naturalnym miejscem gdzie najłatwiej jej wykazać się trójkową radością, kreatywnością, spontanicznością i zdolnością komunikacji jest przestrzeń, w której może wykorzystać swoje walory intelektualne i duchowe oraz gdzie liczy się dobro innych istot. Tam właśnie może w pełni zrealizować swoje dary i talenty.

Odnalezienie obszaru, w którym człowiek może osiągnąć spełnienie i rozwijać swoje uzdolnienia jest bardzo ważne dla każdego z nas. Te informacje można odczytać łącząc wibrację drogi życia z pozostałymi elementami portretu numerologicznego. A jego interpretacja, bazująca na wiedzy odnośnie znaczenia każdego z jego składowych i wpływu na pozostałe, jest kluczem i sensem profesjonalnej numerologii.

Jeśli pragniesz dogłębnie zrozumieć siebie, wykorzystywać swój potencjał i możliwości, radzić sobie z wyzwaniami i osiągnąć spełnienie zapraszam Cię na warsztat numerologiczny.

Jako doświadczony praktyk numerologii nauczę Cię jak tworzyć i interpretować scenariusz życia, abyś mogła/ mógł stać się świadomym reżyserem swojego życia, a jeśli zechcesz, to także pomóc innym w zrozumieniu siebie.  Szczegóły znajdują się pod tym linkiem Warsztat numerologiczny – tworzenie i interpretacja portretu numerologicznego  Do zobaczenia 😊

obraz Jae Rue z Pixabay

Nie jesteś swoją drogą życia

You May Also Like