Zapraszam Cię na spotkanie ze sobą przy Grze Satori, która jest doskonałym narzędziem samopoznania i transformacji stworzonym przez Collina Tippinga, terapeutę i założyciela Instytutu Radykalnego Wybaczania. Słowo satori wywodzi się z języka japońskiego i oznacza zrozumienie, przebudzenie duchowe, a w buddyzmie zen – oświecenie, równoznaczne z wyzwoleniem duchowym. Dzięki temu warsztatowi masz okazję spojrzeć inaczej na swój scenariusz życia i zacząć go świadomie realizować.

SpotkaniezeSoba

Celem gry jest przejście od poczucia bycia ofiarą do stanu satori, pełnego wolności i akceptacji siebie oraz wydarzeń, dzięki którym możemy wzrastać i rozwijać się. Zaczynamy rozumieć, że są one dla nas, a nie przeciwko nam. Pozwala połączyć dobrą zabawę z głębokim samopoznaniem. Umożliwia dotarcie do blokujących przekonań i bolesnych wydarzeń, które utrudniają lub uniemożliwiają szczęśliwe życie. Jest szansą na uwolnienie się od ograniczeń, porzucenie dotychczasowej interpretacji zdarzeń oraz sposobu postrzegania siebie jako osoby niezasługującej i niewystarczającej, które w sposób negatywny wpływa na jakość życia. Ten warsztat to okazja do uwolnienia się od przykrych emocji, wyrażenia słowami tego, co do tej pory nie zostało powiedziane. To szansa na zrzucenie ciężaru, który przytłacza, aby wreszcie poczuć lekkość. Daje możliwość do zbudowania nowej opowieści o sobie i swoim życiu, zmiany postawy wobec świata i wydarzeń, a tym samym stania się świadomym reżyserem własnego życia.

Warsztat spotkanie ze sobą przy Grze Satori odbywa się w kameralnej grupie od 2 do 5 osób, gwarantując poczucie bezpieczeństwa i intymności. Jest tu miejsce zarówno na śmiech, jak i łzy, które pojawiają się gdy dotkniemy jakiegoś ważnego tematu.  Dajemy sobie wsparcie, poczucie akceptacji i przynależności. Gra może też przyjąć formę indywidualnego warsztatu. Czas trwania gry jest trudny do precyzyjnego określenia, może zająć kilka godzin, w zależności od ilości uczestników i samego przebiegu gry.

Jeśli czujesz gotowość na spotkanie ze sobą przy Grze Satori zapraszam Cię do uczestnictwa w warsztacie we Wrocławiu. Najbliższe warsztaty odbędą się  11 lutego 2023 we Wrocławiu. Więcej szczegółów znajdziesz na moim profilu na Facebooku.

Aby zapisać się na warsztat wejdź na moją nową stronę www.monikamilejska.pl za pomocą poniższego przycisku