Dzień urodzenia o wibracji 7 odnosi się do osób, które przyszły na świat 7, 16 lub 25 dnia miesiąca. Liczby 16 i 25 zawierają w sobie zarówno energię siódemki, jak i pewne charakterystyczne dla nich cechy.

 

Osoba urodzona 7 dnia miesiąca jest dosyć małomówna, poważna,  skupiona na sobie i swoim wewnętrznym świecie. Cechuje ją pewna surowość w obejściu oraz trudność w nawiązywaniu kontaktów z otoczeniem. Często wybiera rolę obserwatora zamiast aktywnego uczestnika rozmów i wydarzeń. Bywa, że traktuje innych z góry. Jest bardziej zainteresowana światem pozazmysłowym niż materialnym, oddana zgłębianiu tajemnic duszy i umysłu. W życiu kieruje się ideałami, ceni ład i porządek. Posiada analityczny i błyskotliwy umysł, dużo rozmyśla, rozważa i medytuje. Czasami patrzy na świat głównie przez szkiełko i oko, zapominając o swojej  intuicji oraz uczuciach.

Siódemka przynosi trudność w wyrażaniu uczuć oraz akceptacji przeciętności, stąd też człowiek z reguły stawia wysokie wymagania sobie oraz otaczającym go ludziom, co nie przynosi mu popularności. Często jest odbierany jako zimny i dumny, a tak naprawdę skrywa swoje emocje oraz wrażliwość pod pancerzem. Bardzo istotne jest, aby nauczył się relaksować i brać życie mniej poważnie, w przeciwnym wypadku może popaść w nałogi lub depresję.

 

Dzień urodzenia 16 to liczba długu karmicznego, konfrontująca człowieka z miłością i odpowiedzialnością. Informuje o tym, że w poprzednim wcieleniu nie wywiązał się on z zobowiązań rodzicielskich, opuścił bliskich lub też zlekceważył czyjeś uczucie. Dlatego obecnie może doświadczyć podobnych wydarzeń lub też innych trudności w sferze uczuciowej i rodzinnej, których celem jest zrozumienie relacji międzyludzkich oraz budowanie ich na bardziej subtelnym planie.

Liczba ta niesie ze sobą pewną ambiwalencję. Z jednej strony człowiek jest introwertyczny, ma trudności w wyrażaniu uczuć i  zachowuje rezerwę wobec otoczenia,  z drugiej zaś, potrzebuje innej osoby do pełni szczęścia, a także jest otwarty na świat. W zależności od tego, która z tych cech weźmie górę, może przyciągać do siebie ludzi lub stać się samotnikiem, czasami nawet skonfliktowanym z otoczeniem.

Człowiek powinien podjąć wysiłek pracy nad sobą, nauczyć się rozpoznawać swoje emocje, wyciągać wnioski z własnych reakcji  na  wydarzenia dnia codziennego oraz zbudować zaufanie do siebie, dzięki czemu może poczuć pełnię bliskości z innymi ludźmi oraz cieszyć się życiem.

 

Ten, kto urodził się 25 dnia miesiąca, posiada umiejętność obserwacji i wyciągania wniosków ze swoich doświadczeń, dzięki czemu może skorygować swoje zachowanie i dalszą część życia przejść lepiej. Różnorodne zmiany są wpisane w jego egzystencję, a stabilizacja nie zawsze jest możliwa. Z reguły posiada bogate życie wewnętrzne, a także dobry kontakt ze swoją podświadomością, co ułatwia mu podejmowanie decyzji, czasem wręcz potrafi przewidzieć przyszłe wydarzenia.

Człowiek ten ceni sobie niezależność, co czasami przynosi mu samotność. Cechuje go także nieśmiałość, duża wrażliwość,  istotna jest dla niego opinia i akceptacja ze strony otoczenia. Przy negatywnej realizacji tej wibracji, grozi mu rozproszenie i zmarnowanie energii, nadmierna strachliwość oraz trudności materialne.

 

Wibracja dnia urodzenia ma istotny wpływ na sposób realizacji wybranej drogi życia, stąd też harmonijna relacja między nimi będzie sprzyjała osiągnięciu zamierzeń, a przeciwne energie będą wymagały więcej pracy, aby dotrzeć do celu.

 

Na przykład, połączenie dnia urodzenia o wibracji 7 z drogą życia o wibracji 5,  sprzyja rozwojowi osobistemu i duchowemu, a także szybkiej i efektywnej nauce wszelkich dziedzin wiedzy. Uwypukla intuicję oraz wrażliwość i emocjonalność, tworzy różnego rodzaju napięcia wewnętrzne, co często czyni człowieka niepewnym siebie i swoich możliwości. Liczba siedem jest bardzo wymagająca, nie uznaje przeciętności, więc trzeba wykazać się odwagą i pokonać wiele przeszkód, aby osiągnąć samozadowolenie.

Niekiedy wibracja 7 wycisza piątkę oraz stopuje ją w eksperymentach i doświadczeniach, odsuwa ją od otoczenia przynosząc potrzebę bycia sam na sam ze sobą. Może także uczynić osobę nazbyt wymagającą lub też goniącą za wartościami materialnymi, pragnącą przewodzić innym ludziom.  Z drugiej strony ułatwia człowiekowi doprowadzanie zadań do końca przed rozpoczęciem nowych.

Efekt współdziałania tych liczb może także odcisnąć swoje piętno na sposobie podejścia do życia, przynosząc chęć wykorzystania danego czasu „na maksa”, czasem wręcz prześlizgiwania się przez życie, czy też odsuwanie od siebie trosk i zmartwień na później.

 

Z kolei dzień urodzenia o wibracji 7 i droga życia o wibracji 6 to zetknięcie się  dwóch różnych światów. Potrzeba rozwoju osobistego i duchowego kontra pragnienie życia wypełnionego miłością, rodziną i przyjaciółmi. Z jednej strony ascetyzm i funkcjonalność przy urządzaniu wnętrz,  z drugiej zaś upodobanie do przepychu i przytulności. Jednego dnia zdrowa dieta, drugiego talerz pełen smakołyków i słodkości. I tak można by mnożyć…

To niełatwe zestawienie, które przynosi dużo napięć wewnętrznych oraz ciągłą walkę pomiędzy sercem i rozumem. Człowiek może popadać w skrajności, od ciepłej i wyrozumiałej osoby, zawsze gotowej nieść pomoc bliskim, do poważnego, samotnego introwertyka, zamykającego się na otoczenie. To specyficzne połączenie obsesji z depresją. Bardzo istotne jest, aby człowiek zadbał o równowagę we wszystkich sferach życia, zapanował nad emocjami, nie zamykał się w swoim świecie oraz pozbył się poczucia winy, że zawsze robi coś wbrew jakiejś części siebie.

 

 

Zapraszam do lektury kolejnego artykułu, w którym opiszę dzień urodzenia o wibracji 8 ?

Dzień urodzenia 7, 16, 25

You May Also Like