Dzisiaj ostatni opis dnia urodzenia, tym razem  o wibracji 9, który dotyczy także 18 i 27 dnia miesiąca. Liczby 18 i 27 zawierają w sobie zarówno energię dziewiątki, jak i pewne charakterystyczne dla nich cechy.

 

Osoba urodzona 9 dnia miesiąca jest z natury altruistą, wrażliwym na cudze cierpienie oraz krzywdę. Chętnie udziela się w różnych organizacjach społecznych i fundacjach. Zdarza się, że niewłaściwie ocenia swoje siły i nadmiernie się eksploatuje. Ważne, aby potrafiła zachować umiar w dawaniu, nie roztrwoniła całkowicie swojej energii, a współczuciem i pomocą obdarowywała tylko te osoby, które naprawdę tego potrzebują.

Cechuje ją także duża inteligencja oraz zdolności artystyczne. Jest bardzo emocjonalna i empatyczna, szlachetna i wspaniałomyślna. Kocha przyrodę i zwierzęta, które, podobnie jak ludzie, intuicyjnie do niej lgną. Trudno jej żyć bez muzyki i sztuki. Nade wszystko ceni sobie wolność. Bywa niepraktyczna i sentymentalna.

 

Ten, kto przyszedł na świat 18 dnia miesiąca, posiada predyspozycje oraz skłonność do prowadzenia innych ludzi oraz kierowania ich życiem i losem. Cechuje go mądrość, odwaga oraz zmysł do interesów. Chętnie niesie pomoc, potrafi także zainspirować do działania i dokonywania zmian. Czasami bywa gwałtowny i porywczy, a emocje biorą górę nad rozumem, co utrudnia mu działanie. Nadmierna emocjonalność może go doprowadzić do złośliwości, uszczypliwości i krytykanctwa oraz wybudowania obronnego muru przed światem, który może stać się jego więzieniem.

Człowiek ten ma dużą potrzebę wolności i niezależności, poszukuje nietuzinkowych ludzi i oryginalności, dlatego też czasem pozostaje samotny, bo tylko wtedy może wieść życie  swobodne i nieszablonowe.

 

27 dzień miesiąca przynosi człowiekowi potrzebę wolności, którą nie zawsze daje swojemu partnerowi. Nie umie on żyć bez drugiej osoby, jednocześnie nie potrafiąc w pełni zaangażować się w związek i całkowicie oddać siebie. Ma także pewne trudności z wyrażaniem uczuć.

To niezależny indywidualista, który niechętnie podporządkowuje się komukolwiek i czemukolwiek, bywa trudny we współżyciu. Człowiek ten pragnie pomagać innym, choć jego działania nie zawsze są skuteczne i nierzadko wiążą się z narzucaniem swojej woli innym. Jeśli będzie się kierował dobrem ogółu i wytrwale realizował zamierzenia, ma szansę zdobyć sławę i uznanie, które często przychodzą dopiero  w późniejszych latach życia.

W przypadku negatywnej realizacji potencjału tej liczby, osoba może być  niezdecydowana, mieć trudności z wyborem drogi życiowej, cechować się brakiem tolerancji wobec niedoskonałości otoczenia.

 

Wibracja dnia urodzenia ma istotny wpływ na sposób realizacji wybranej drogi życia, stąd też harmonijna relacja między nimi będzie sprzyjała osiągnięciu zamierzeń, a przeciwne energie będą wymagały więcej pracy, aby dotrzeć do celu.

 

Na przykład połączenie dnia urodzenia o wibracji 9 z drogą życia o wibracji 4 może przynieść człowiekowi dużą ambiwalencję i spore wahania nastrojów oraz trudności w podejmowaniu decyzji. To częste dylematy, co jest ważniejsze – wolność czy poczucie bezpieczeństwa i lojalność, inni ludzie czy też budowanie własnej stabilizacji materialnej, idealizm kontra rozsądek i realizm oraz wiele podobnych kwestii.

Dzień urodzenia o wibracji 9 czyni człowieka bardziej otwartym na świat, poszerza jego horyzonty myślowe i postrzeganie oraz ułatwia kontakt z innymi ludźmi. Będzie on trochę mniej konserwatywny i doświadczy chwil spontaniczności, których czasami może później żałować. Z drugiej strony może on być mniej solidny, bardziej błądzić w chmurach i przez to zapominać o pewnych zobowiązaniach.

Poczucie spełnienia można osiągnąć przez wykonywanie pracy, w wyniku której powstaje coś materialnego, służącego dobru otoczenia lub też wszędzie tam, gdzie ważna jest sprawiedliwość społeczna i walka o jej zapewnienie.

 

Z kolei dzień urodzenia o wibracji 9 w połączeniu z drogą życia o wibracji 5 to apoteoza wolności i niezależności, potrzeba przekraczania barier i ograniczeń, dążenie do ciągłego rozwoju, poznawania i doświadczania. Człowiek źle znosi przymus i zwierzchnictwo. Sięga myślami i marzeniami bardzo daleko, widzi to, czego nie potrafią dostrzec inni. Ma niesłychanie silną intuicję, zdolności mediumiczne oraz umiejętność wyczuwania nastrojów i intencji drugiego człowieka. Trudno go zwieść i oszukać, choć czasami nadmierny idealizm i wiara w ludzi lub emocjonalność nie pozwala mu dostrzec spraw takimi, jakimi są w rzeczywistości.

Jest impulsywny i wrażliwy, często nadekspresyjny, bywa także wybuchowy i zgryźliwy. Najczęściej mówi to co czuje i choć nie ma złych intencji, może to utrudniać relacje z otoczeniem. Powinien zadbać o uwalnianie nadmiaru emocji chociażby przez ruch czy też kontakt z przyrodą. Należy także doprowadzać zadania do końca, zwłaszcza te rutynowe, wymagające systematyczności, które sprawiają mu najwięcej trudności.

Wszystko, co robi, czyni z pasją i pełnym zaangażowaniem, jak kocha, to na śmierć i życie, jak nienawidzi to na maksa. Jego świat jest pełen możliwości i okazji. Ważne są dla niego takie wartości jak sprawiedliwość, uczciwość, czy też wierność swoim zasadom. Pragnie pomagać innym ludziom, ale przy tym umiejętnie podkreśla swoją rolę, potrzebuje, aby dostrzegano jego zaangażowanie i działalność.

 

 

Zapraszam do lektury kolejnych artykułów, w których przybliżę pozostałe elementy składające się na scenariusz życia. ?

Dzień urodzenia 9, 18, 27

You May Also Like