Mistrzowską drogą życia o wibracji 33

podążają tzw. „stare dusze”, których zadaniem jest służenie społeczeństwu. Przejawia się to przede wszystkim potrzebą przekazywania swej wiedzy i mądrości innym ludziom. Człowiek, który wybrał tą ścieżkę może się doskonale odnaleźć w dziedzinie edukacji, stając się wybitnym nauczycielem, pełnym pasji i zaangażowania. Często przyjmuje rolę duchowego guru, czy też życiowego doradcy, przyciągając do siebie jak magnes osoby zagubione, poszukujące wsparcia, pragnące zrozumieć sens istnienia.

Aby wyliczyć drogę życia, należy zsumować wszystkie cyfry daty urodzenia, następnie dodać do siebie poszczególne elementy sumy, aż do momentu, kiedy uzyskamy wynik jednocyfrowy. Wyjątek stanowi sytuacja, gdy wynik składa się z dwóch jednakowych cyfr, takich jak 11, 22, 33, 44. Są to tzw. liczby mistrzowskie, których sumy nie redukujemy do jednocyfrowego wyniku. Poniżej znajdują się dwa przykłady:

Osoba urodzona 28.09.1967 ma drogę życia 6, ponieważ 2+8+9+1+9+6+7=42; 4+2=6

Osoba urodzona 25.09.1961 ma drogę życia 33, ponieważ 2+5+9+1+9+6+1=33

Człowiek, który wybrał drogę życia 33, ma do dyspozycji podwojoną energię liczby 3 oraz liczby 6, które cechuje niezwykła harmonia, subtelność oraz piękno. Dzięki nim posiada zdolności artystyczne, umiejętność głębokiego odczuwania oraz szczególną wrażliwość, które mogą mu przynieść sławę we wszelkich dziedzinach sztuki. Jednocześnie otwierają się przed nim wrota świata mistyki i wiedzy tajemnej. Staje się on w pełni świadomy swego ciała, a także ducha. W sposób niezwykły potrafi połączyć materię, z tym co nie widzialne.

Droga życia o wibracji 33 obdarza niesłychaną intuicją oraz zdolnością współodczuwania. Przynosi szacunek i podziw ze strony otoczenia. Osoba, która nią podąża ma ogromny wpływ na innych ludzi, stąd też powinna zwrócić szczególną uwagę na to, aby nie nadużywać swoich możliwości do realizacji osobistych, stricte materialnych lub niskich celów, gdyż może to zahamować jej rozwój duchowy oraz przynieść trudne do udźwignięcia konsekwencje. Ważne także, aby zapanowała nad pojawiającą się chęcią zaspokojenia potrzeby pokazania światu, jak bardzo się dla niego poświęca.

Osoba, która podjęła się realizacji drogi życia 33, ma umiejętność tworzenia atmosfery harmonii i spokoju. Jest wesoła, ciepła, towarzyska, inteligentna, a przy tym odpowiedzialna i pracowita. Cechuje ją optymizm, którym potrafi zarazić otoczenie. Ma łatwość nawiązywania kontaktów oraz umiejętność nakłaniania innych do realizacji wyznaczonych przez nią działań. Trudno jest jej żyć w samotności, do pełni szczęścia potrzebuje zarówno bliskich więzi, jak i rozległych kontaktów z lgnącymi do niej ludźmi.

Człowiek, który podąża tą ścieżką, okazuje szacunek tradycyjnym wartościom, ceni sprawiedliwość, uczciwość, prawdę, honor i tolerancję. Z jednej strony, jest marzycielem i idealistą, z drugiej zaś, osobą żyjącą w zgodzie z surowymi nakazami moralno – etycznymi. Stawia innym wysokie wymagania, przy tym najwięcej wymagając od siebie. Jest bardzo kreatywny, pomysłowy, wszechstronny, z łatwością przyswaja wszelką wiedzę. Z reguły dąży do posiadania własnej rodziny, którą traktuje jako nieodzowny element egzystencji. Może się jednak zdarzyć, że pewne trudności sprawi mu pogodzenie służby dla ludzkości z pragnieniem stworzenia ciepłego domu. Objawia się to zaniedbaniem obowiązków wobec najbliższych lub też przedłożeniem życia rodzinnego nad służbę najwyższym ideałom. W konsekwencji człowiek wkracza na drogę życia o wibracji 6, zamiast realizować mistrzowską wibrację 33.

Znanymi osobami, których droga życia ma wibrację 33, są między innymi:

Urodzony 14.03.1879 (1+4+3+1+8+7+9=33) Albert Einstein, uznany za największego fizyka wszech czasów. Był jedenastokrotnie nominowany do Nagrody Nobla, którą ostatecznie otrzymał w 1921  roku. Zasłynął jako autor między innymi teorii względności oraz opisu prawa efektu fotoelektrycznego. Z pochodzenia był niemieckim Żydem, choć sam uważał się za niemieckojęzycznego bezpaństwowca żydowskiego pochodzenia. Do 12 roku życia był głęboko wierzącym chłopcem i żył zgodnie z doktrynami judaizmu. Gdy odkrył świat nauki porzucił wiarę, określał siebie mianem teisty. Albert Einstein interesował się filozofią, fascynował się możliwością poznania Wszechświata i mówił o satysfakcji jaką daje mu uprawianie nauki. Opublikował 450 prac, wniósł też wkład w rozwój filozofii nauki. Był dwukrotnie żonaty, miał córkę, która po porodzie została oddana do adopcji i nigdy jej nie poznał oraz dwóch synów.

Francuski malarz i rzeźbiarz impresjonistyczny Edgar Degas, który przyszedł na świat 19.07.1834 (1+9+7+1+8+3+4=33). Został on uznany za jednego z największych malarzy końca XIX wieku. Szczególnie doceniano jego umiejętność przedstawiania postaci w ruchu, świetną kreskę oraz pełną inwencji kompozycję. Zasłynął między innymi dzięki obrazom przedstawiającym tańczące kobiety, takim jak „Primabellerina” czy też „Lekcja tańca”. W wyniku kłopotów ze wzrokiem Degas zdecydował się na zmianę techniki na pastele oraz rzeźbę. Jedyną, którą przedstawił publicznie była „Czternastoletnia tancerka”. Po śmierci artysty okazało się, że wykonał on ponad siedemdziesiąt woskowych rzeźb.

Honore de Balzac urodzony 20.05.1799 (2+5+1+7+9+9=33), francuski powieściopisarz, który został uznany za jednego z najważniejszych twórców współczesnej powieści europejskiej. Nie miał szczęśliwego dzieciństwa, brakowało mu ciepła i miłości matki. Studiował prawo na Sorbonie, aby zadowolić ojca, który widział w nim prawnika. Równolegle słuchał wykładów z literatury oraz filozofii i ostatecznie swe życie poświęcił pisaniu. Jako pierwszy pisarz portretował w swych powieściach dojrzałe kobiety, czyli te, które przekroczyły trzydzieści lat. Stąd wywodzi się określenie „kobiety w wieku balzakowskim”. Podobno Balzac pisał od północy do świtu przebrany w mnisi habit przepasany złotym sznurem, wypijając przy tym morze kawy. Zasłynął cyklem powieści „Komedia Ludzka”, który był próbą napisania wnikliwej i krytycznej historii francuskiego społeczeństwa z pierwszej połowy XIX w. Uznawano go nie tylko za bacznego obserwatora, ale wręcz za natchnionego wizjonera.

Drogę życia o wibracji 33 wybrała także amerykańska aktorka Meryl Streep urodzona 22.06.1949 (2+2+6+1+9+4+9=33), uznana za jedną z najbardziej utalentowanych i wszechstronnych gwiazd kina światowego. Otrzymała wiele nominacji do Oscara, Złotego Globu, nagrody Emmy oraz innych wyróżnień. Sławę przyniósł jej film „Sprawa Kramerów” za który została nagrodzona  Oscarem. Kolejne dwie statuetki przyniosły jej główna rola w filmie „Wybór Zofii” oraz  odtworzenie postaci Margater Thatcher. Została również uhonorowana przez Prezydenta Barracka Obamę Narodowym Medalem Sztuki oraz Prezydenckim Medalem Wolności. Jest jedną z najwierniejszych aktorek, od 40 lat żyje w związku małżeńskim z rzeźbiarzem Donem Gummerem. Związała się z nim po śmierci wcześniejszego partnera Johna Cazale’a. Mają czworo dzieci i Meryl przez całą swoją wieloletnią karierę dba o zachowanie równowagi między pracą zawodową a życiem rodzinnym.

Zapraszam do lektury ostatniego z serii artykułów omawiających poszczególne drogi życia, tym razem poświęconego mistrzowskiej wibracji 44 ?

Harmonia ducha i materii – droga życia 33

You May Also Like