Droga życia o wibracji 5

to ścieżka tych, którzy nade wszystko cenią sobie wolność. Poprzedzające ją liczby wykreowały obraz świata począwszy od  jego koncepcji, którą stworzyła jedynka, poprzez wdrożenie tego zamysłu przez dwójkę, wniesienie światła i radości przez trójkę, aż do czwórki, która nadała wszystkiemu ramy i stabilną konstrukcję. Nadszedł czas na piątkę, która  pragnie doświadczać, eksperymentować, poznawać i wyrwać się z tego uporządkowanego świata.

Aby wyliczyć, czy jest to Twoja rola do odegrania na scenie życia, należy zsumować wszystkie cyfry daty urodzenia, następnie dodać do siebie poszczególne elementy sumy, aż do momentu, gdy uzyskasz jednocyfrowy wynik. Wyjątek stanowi sytuacja, gdy składa się on z dwóch jednakowych cyfr, takich jak 11, 22, 33, 44, czyli tzw. liczb mistrzowskich. Poniżej znajdują się dwa przykłady:

Osoba urodzona 21.06.1985 ma drogę życia 5, ponieważ 2+1+6+1+9+8+5=32; 3+2=5

Osoba urodzona 28.05.1967 ma drogę życia 11, ponieważ 2+8+5+1+9+6+7=38; 3+8=11

Drogą życia o wibracji 5 podążają osoby obdarzone bogatą wyobraźnią, nieprzeciętną inteligencją, bystrym i niezwykle lotnym umysłem oraz ogromnymi zdolnościami twórczymi. Piątka to najbardziej wszechstronna wibracja ze wszystkich, z łatwością przyswajająca sobie obce języki i sprawnie posługująca się słowem. Ma wyostrzony zmysł obserwacji, pragnie wiedzieć i rozumieć co się dzieje na świecie oraz odgrywać w nim aktywną rolę, prowadzić życie publiczne, nie interesuje jej domowe zacisze. Stąd też, wśród progresywnych i nieustannie idących do przodu osób realizujących tą ścieżkę, jest wielu polityków, aktorów, muzyków, dziennikarzy, podróżników.

Osoba, która podąża drogą życia 5, jest bardzo zmienna, niespokojna i żywiołowa. Posiada niespożytą energię. Nie znosi rutyny, monotonii,  nudy i ograniczeń. W przeciwieństwie do poprzedzającej ją czwórki, kocha ryzyko, decyzje często podejmuje spontanicznie, bez głębszej refleksji, ponosząc później  wszystkie ich konsekwencje. Doskonale radzi sobie w sytuacjach wymagających szybkiego działania. Żyje dniem dzisiejszym w napięciu i niepewności, nie patrzy ani w przeszłość, ani przyszłość. Pragnie wszystko poznać, zobaczyć, dotknąć i doświadczyć. Kocha podróże, wszelką aktywność, łatwo zmienia miejsce zamieszkania, nieustannie poszukuje przygód i nowości. Pociąga ją wszystko to, co nieznane, niezbadane, tajemnicze i nowoczesne. Można u niej zaobserwować skłonność do eksperymentowania.

Piątka najlepiej uczy się poprzez doświadczanie, niechętnie słucha rad, często musi się sama sparzyć, aby coś zrozumieć i przyjąć do wiadomości. Nie jest pilnym studentem, uczy się tylko tego, co ją interesuje. Wiedzę przyswaja sobie szybko, czasem na krótko. Wielokrotnie zmienia zainteresowania, kierunki nauki, czy też hobby. Najważniejsze wartości, jakie wyznaje, to szeroko rozumiana wolność słowa, myśli, czynów oraz niezależność. Nie lubi tłumaczyć się nikomu ze swego postępowania, a jeśli jest tłamszona w domu, to go opuszcza.

Droga życia o wibracji 5 kojarzona jest z prawem zmiany, które mówi, że stare musi ustąpić nowemu, a po śmierci następuje nowe życie. Stąd też człowiek, który realizuję tą ścieżkę, doskonale rozumie wspomnianą zasadę i bez większego oporu dokonuje zmian w swoim życiu. Często następuje to bez specjalnej refleksji, z wielką odwagą zanurza się on w odmienne doświadczenia. Nie zawsze jest to dla niego dobre, zbyt dużo zmian i spraw w jednym czasie powoduje, że traci zupełnie jakąkolwiek dyscyplinę, nie kończy zaczętych zadań, gubi się w zobowiązaniach, co może przynieść wiele strat i niepowodzeń życiowych. Cechuje go tak zwany słomiany zapał, który wynika z braku cierpliwości. Czasami warto, aby zatrzymał się choć na chwilę przed podjęciem decyzji, które najchętniej podejmuje słuchając głosu intuicji. Jeśli nie będzie w stanie zapanować nad sobą, powściągnąć emocji i nauczyć się koncentracji, może zmarnować swe liczne talenty.

Droga życia o wibracji 5 sprawia, że człowiek może wykonywać każdy zawód, pod warunkiem, że nie będzie ograniczał jego wolności osobistej. Najlepiej sprawdzi się tam, gdzie będzie miał możliwość rozwoju, wzrostu, kreatywności, dużo kontaktów międzyludzkich, czy też możliwości publicznych wystąpień. Pieniądze nie stanowią dla niego sensu życia, równie szybko zarabia je, jak i traci. Z dostatku może wpaść w biedę, co zaakceptuje, pod warunkiem, że  zachowa poczucie wolności. Jest żywo zainteresowany światem duchowym, oprócz podróży po świecie interesują go również wyprawy w nieznane wymiary egzystencji. Wszystko odbiera niezwykle intensywnie i potrafi odczuwać odcienie rzeczywistości, które przez wielu nie są dostrzegane.

Piątka jest bardzo towarzyska, chętnie stoi w centrum zainteresowania, opowiada mnóstwo barwnych i ciekawych historii. Jej znajomości są szerokie, aczkolwiek często powierzchowne. Zdarza się, że relacjach jest buntownicza, spięta, nerwowa, impulsywna, a nawet agresywna. Jej nastroje bywają skrajne i niezwykle zmienne, potrafi nagle przejść od rozpaczy do euforii bez racjonalnego uzasadnienia.  Błyskawicznie reaguje na wszystkie bodźce, które płyną z otoczenia, jest dosyć krytyczna i wymagająca, często rani innych swoimi słowami. Niekontrolowane rozdrażnienie i napastliwość mogą powodować problemy towarzyskie i wywoływać często niepotrzebne konfrontacje i konflikty. Piątka ma skłonność do  przyciągania antagonizmów, zdarza się, że spotykają ją, nie zawsze zasłużone, problemy w relacjach z innymi. Nie zawsze prowadzi życie w zgodzie z przyjętymi obyczajami i zasadami, często jest przeciw wszystkiemu co utarte i konserwatywne.

Osoba, która podąża drogą życia o wibracji 5 jest z reguły obdarzona wdziękiem, magnetyzmem, seksapilem, zmysłowością, młodym i świeżym wyglądem. Te cechy czynią ją atrakcyjną dla płci przeciwnej. Ma umiejętność przyciągania ludzi, łatwość wchodzenia w związki, ale może się obawiać małżeństwa, które czasem postrzega jako koniec wolności. Gdy partner zapewni jej życie aktywne, obfitujące w różnorodne rozrywki, a przy tym da pewną swobodę, rozkwita i wnosi do związku dużo pozytywnej energii. Nie zawsze jednak potrafi dochować wierności małżeńskiej, szczególnie, gdy związek będzie dla niej nudny i zbyt ograniczający.  Może się wówczas zdecydować na rozstanie. Kocha głęboko i namiętnie, do utraty tchu, tak samo nienawidzi.

Pozytywna realizacja drogi życia o wibracji 5 sprawia, że nie ma dla człowieka rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Jeśli jednak ujawnią się negatywne aspekty tej liczby osoba staje się lekkomyślna, nieobliczalna i wybuchowa. Trudność w realizacji zamierzeń może wywołać u niej dużo frustracji i gorycz, którą będzie przelewała na otaczających ją ludzi. Z niechęcią będzie przyznawała się do błędów, co może wynagradzać sobie krytyką wobec otoczenia, a potrzebę wolności zaspokajać kosztem innych. Istnieje również niebezpieczeństwo  zatracenia się w eksperymentach i ekstremalnych doświadczeniach, stania się osobą rozwiązłą lub przeciwnie zahamowaną w sferze seksualnej, a także uzależnioną od różnego rodzaju używek.

Droga życia 5 może także być dużym wyzwaniem dla człowieka, który zamiast odważnie iść przez świat poddaje się pasywności, staje się osobą bojaźliwą, nieśmiałą, zakompleksioną, obawiającą się zmian i nowości. Wpływ na jakość tej ścieżki odgrywają także inne liczby znajdujące się w portrecie numerologicznym osoby, które mogą sprzyjać rozwojowi pozytywnych aspektów wibracji liczby 5 lub przynosić spore utrudnienia i wyzwania dla jej przebiegu. Człowiek powinien również zadbać o rozładowywanie nagromadzonych napięć i emocji, aby uniknąć chorób i nierzadko występujących problemów psychosomatycznych.

Piątka przychodzi na świat, aby zmagać się z własnym temperamentem i uczyć się żyć w zgodzie z samą sobą. Jej lekcją jest zrozumienie pojęcia wolności oraz odnalezienie wolności wewnętrznej w każdej sytuacji, relacji i miejscu, w jakim się znajduje. Piątka powinna zrozumieć, że jej istnienie nie jest w żaden sposób zależne od bycia dostrzeganym i akceptowanym przez otoczenie, a jedynym niezmiennym punktem odniesienia jest ona sama. To także dbałość o własne granice, których innym nie wolno przekroczyć oraz dostrzeżenie gdzie zaczyna się wolność innych ludzi. Człowiek, który podąża drogą życia o wibracji 5, ma za zadanie dzielić się swoją energią oraz entuzjazmem z innymi.

Piątka znajduje się pośrodku liczb od 1 do 9, co pozwala jej na czerpanie energii płynących z nich wszystkich. Jeśli będzie w stanie zapanować nad emocjami i wykorzysta umiejętności logicznego myślenia, błyskawicznej oceny sytuacji i rozważnego podejmowania decyzji, oraz spożytkuje liczne talenty, którymi została obdarzona, może mieć życie, o jakim niejeden marzy. ?

Wszechstronność piątki sprawia, że osoby podążające drogą życia o tej wibracji osiągają sukcesy w wielu różnych dziedzinach.

Tą drogę wybrał między innymi włoski kupiec, kartograf i podróżnik Amerigo Vespucci urodzony 09.03.1451 (9+3+1+4+5+1=23; 2+3=5), który o zamorskich podróżach marzył już od dziecka. Zanim udało mu się zrealizować plany, zdobył dobre wykształcenie, szczególne osiągnięcia miał w matematyce oraz kopiowaniu map. Najpierw został kupcem, a później miał możliwość uczestniczenia w wielu wyprawach odkrywczych, między innymi do Wenezueli, Brazylii, czy też doliny Amazonki. Zasłynął barwnymi i ciekawymi opisami miejsc, które badał, zawartymi w jego listach. Dzięki nim, niektórzy zaczęli uważać go za prawdziwego odkrywcę Ameryki zamiast Kolumba.

Inną znaną piątką jest amerykańska aktorka Angelina Jolie, urodzona 4.06.1975 (4+6+1+9+7+5=32; 3+2=5), która zdobyła międzynarodowy rozgłos za rolę Lary Croft w filmie Tomb Rider. Gwiazda dużo czasu poświęca także na działalność charytatywną. Angelina Jolie słynie ze swej charakterystycznej urody, na którą składa się szczupła sylwetka oraz zmysłowe,  wydatne usta, które często służą za wzorzec w gabinetach chirurgii plastycznej. Ma za sobą trzy małżeństwa, jest matką piątki dzieci, z których dwoje zostało zaadoptowanych. Jej postać cieszy się ogromnym zainteresowaniem mediów, chętnie udziela wywiadów, gdie między innymi opisuje swoje życie intymne. W 2013 roku wzbudziła wielką sensację i dużo kontrowersji swoim oświadczeniem o dokonaniu prewencyjnej mastektomii. Ma licencję pilota i własny samolot.

W świecie muzyki charyzmatyczną piątką jest Mick Jagger urodzony 26.07.1943 (2+6+7+1+9+4+3=32, 3+2=5), który od pięćdziesięciu lat koncertuje ze swoim zespołem The Rolling Stones, mającym na koncie ponad 200 milionów sprzedanych płyt. Sam Mick został uplasowany na 15 miejscu listy 100 najlepszych wokalistów według Hit Parade. W 2003 roku Królowa Elżbieta II nadała mu tytuł szlachecki. Karierze muzycznej Jaggera towarzyszył burzliwy i hulaszczy tryb życia, naznaczony licznymi skandalami, ekscesami oraz zabarwiony różnymi używkami. Na jego życie osobiste składa się melanż małżeństw, związków, romansów, których owocem jest kilkoro dzieci.

Zapraszam do lektury następnego artykułu, w którym opiszę drogę życia o wibracji 6

Wolność ponad wszystko – droga życia 5

You May Also Like