Droga życia 11

jest pierwszą tzw. mistrzowską wibracją. To opiekunka i mistrzyni pierwszych trzech liczb, których zadanie polega na kreacji indywidualności, nauce współpracy oraz ekspresji siebie. Rozwija ona  mistrzowski potencjał przede wszystkim z dwójki i jedynki, z których czerpie siłę, zdolność przewodzenia oraz empatię i zainteresowanie drugim człowiekiem. Połączenie tych dwóch liczb o przeciwstawnych energiach, męskiej aktywności i żeńskiej uległości, tworzy charakter dosyć trudny, chwiejny i zmienny, stąd też wrażenie, że jedenastka sama rzuca sobie kłody pod nogi, a niejedna życiowa trudność została stworzona przez nią samą. Z kolei trójka sprawia, że człowiek podążający drogą życia o wibracji 11, zwraca na siebie uwagę otoczenia, już przy pierwszym spotkaniu.

Aby wyliczyć drogę życia, należy zsumować wszystkie cyfry daty urodzenia, następnie dodać do siebie poszczególne elementy sumy, aż do momentu, kiedy uzyskamy wynik jednocyfrowy. Wyjątek stanowi sytuacja, gdy wynik składa się z dwóch jednakowych cyfr, takich jak 11, 22, 33, 44. Są to tzw. liczby mistrzowskie, których sumy nie redukujemy do jednocyfrowego wyniku. Poniżej znajdują się dwa przykłady:

Osoba urodzona 25.08.2003 ma drogę życia 2, ponieważ 2+5+8+2+3=20; 2+0=2

Osoba urodzona 28.05.1967 ma drogę życia 11, ponieważ 2+8+5+1+9+6+7=38; 3+8=11

Droga życia o wibracji 11 przynosi człowiekowi inspirację i obdarza zdolnościami przywódczymi na  wyższym poziomie niż ten, który był dostępny poprzedzającym ją cyfrom. Otrzymuje wewnętrzną moc, charyzmę, z pomocą której może wpływać na innych i nieść ludzkości światło. Drogą tą podążają tzw. „stare dusze”, których zadaniem jest służenie społeczeństwu. W przypadku wibracji jedenaście, to przede wszystkim bycie nauczycielem i przewodnikiem na poziomie duchowym i intelektualnym. Pełni ona rolę posłańca bogów. Z reguły posiada jakąś szczególną misję do wypełnienia w tym życiu, o której może dowiedzieć się we śnie lub w innych, nietypowych lub ważnych okolicznościach. Jej obowiązkiem jest dzielenie się wiedzą, zdobytą w obecnym, a także poprzednich wcieleniach. Przy tym posiada dar nauczania oraz umiejętność przekazywania informacji.

Osoba, która podąża drogą życia 11, jest wizjonerem, marzycielem i mistykiem, często niepraktycznym, sprawiającym wrażenie, że żyje z głową w chmurach, a inspiracje czerpie z wyższych, niedostępnych ogółowi poziomów. Dąży do osiągnięcia duchowej doskonałości i roztacza wokół siebie aurę tajemniczości. Może posiadać dar jasnowidzenia lub jasnosłyszenia, jednak widząc i czując więcej niż otoczenie, nie zawsze będzie zdawała sobie sprawę z tych umiejętności. Ma niesłychaną intuicję, która prowadzi ją przez życie. Cechuje ją także odwaga, aktywność, z reguły dysponuje dużymi pokładami energii.

Gdy wypełnia swoją misję, polegającą na bezinteresownej służbie ludzkości, może zdobyć sławę i uznanie, a przy okazji osiągnąć satysfakcjonujący poziom materialny. W przypadku, gdy w swoich działaniach kieruje się chęcią zdobycia poklasku i wypromowania swojej osoby lub też korzyściami stricte materialnymi,  grozi jej upadek. Istnieje również niebezpieczeństwo popadnięcia w skrajności i utracenia kontaktu z rzeczywistością, co w efekcie może uczynić z człowieka dziwaka, niepoprawnego marzyciela, którego wizje są utopijne lub ekscentryczne.

Jedenastka sprawia wrażenie, że żyje w innym świecie, nie jest łatwym kompanem w trudach codziennego życia. Zdarza się, że czas i zobowiązania są przez nią postrzegane w szczególny sposób, gdyż żyje ona swoim własnym, specyficznym rytmem. Cechuje ją oryginalność oraz kreatywność, ma bogatą wyobraźnię.  To indywidualista i idealista, którego projekty bywają śmiałe, czasem wyprzedzające epokę, w której żyje, a czasem niemożliwe do wprowadzenia w życie. Z reguły ma ugruntowane poglądy, które z pasją przekazuje światu i zaciekle broni, gdy zajdzie taka konieczność. Przez całe życie zgłębia wiedzę oraz próbuje przeniknąć prawa ziemskiej egzystencji.

Człowiek, który wybrał drogę życia o wibracji 11, musi zmierzyć się z negatywnymi aspektami liczby 1 i 2. Konieczna jest praca nad okiełznaniem wybujałych ambicji, egoizmem, próżnością, żądzą władzy oraz wywyższaniem się ponad innych. Ważne, aby potrafił on odnaleźć swoją wartość, bez niepotrzebnego umniejszania swojej osoby oraz nadmiernego eksponowania zalet i możliwości. Gdy osoba realizuje tą ścieżkę w pozytywny sposób jest skromna, umiarkowana, zrównoważona oraz wielkoduszna.

Podążanie drogą życia o wibracji 11 to ciągłe dążenie do dialogu z drugim człowiekiem, bez stosowania mniej lub bardziej świadomej manipulacji. To również umiejętność zachowania równowagi w dawaniu i braniu. Jedenastka powinna kierować się w życiu pokorą oraz tolerancją, mając świadomość, że każdy jest inny, potrzebny i ma swoje miejsce na świecie. W negatywnym wydaniu może stać się autorytatywnym, przebiegłym tyranem i dyktatorem, zamkniętym na odmienne poglądy i wartości. Z drugiej strony może doświadczać nadmiernej emocjonalności, niestabilności, zmienności i chwiejności, które utrudniają podążanie drogą życia 11 oraz czerpanie z możliwości jakie daje. Czasami osoba zbyt łatwo podporządkowuje się innym, nie ma siły przebicia, poddaje się lękom i apatii  oraz ulega woli silniejszych jednostek. Wtedy z poziomu wibracji mistrzowskiej schodzi na drogę życia o wibracji 2.

Kto podąża drogą życia o wibracji 11, ten ceni piękno i subtelność, razi go wulgarność otoczenia oraz podporządkowanie egzystencji sprawom materialnym. Cechuje go wrażliwość na krzywdę, zdolność współodczuwania oraz chęć niesienia pomocy drugiemu człowiekowi, ale tylko wtedy, gdy podejmie on wysiłek pracy nad sobą. W swoich działaniach ma potrzebę osiągnięcia i zachowania równowagi. Jest zobowiązany do postępowania w zgodzie z surowymi, etycznymi i moralnymi zasadami. Jego egzystencji towarzyszą różne wyzwania.

Jedenastka nie jest łatwym partnerem i rodzicem, w swych zachowaniach bywa ambiwalentna. Gdy znajdzie osobę, z którą chce spędzić życie, nie patrzy na jej status społeczny ani wiek, stąd też w jej związkach może występować znaczna różnica wieku, która nie sprawia jej trudności. Ważniejsze jest dla niej to, aby partner był osobą już ukształtowaną, zdolną sprostać jej ideałom. Wymaga dużo od najbliższych, może mieć zapędy dyktatorskie i zmuszać członków rodziny do postępowania zgodnie ze swoimi zasadami. Dba o przestrzeganie w domu fundamentalnych zasad i wartości, naukę oraz kwestie duchowe. Stara się dobrze przygotować dzieci do życia i zapewnić im zrównoważony rozwój, co nie zawsze jest możliwe, ze względu na zmienność jej nastrojów. W głębi duszy jest uczuciowa, wrażliwa, wyrozumiała i tolerancyjna. Może obawiać się okazywania i przyjmowania uczuć, nie chcąc przyznać się przed samą sobą i innymi, że potrzebuje ich tak samo jak każda inna wibracja. Najczęściej przedkłada służbę ludzkości ponad obowiązki domowe i rodzinne.

Droga życia 11 przynosi spełnienie zawodowe wszędzie tam, gdzie człowiek ma możliwość nauczania oraz pracy z ludźmi i dla ludzi. Stąd też, wśród osób podążających tą ścieżką jest dużo pedagogów, psychologów i lekarzy. To także myśliciele, moraliści, twórcy prawa, artyści, którzy swoją postawą i wiedzą służą społeczeństwu. Ze względu na swoje ideały i poglądy, często znajdują swoje miejsce w świecie polityki, niejednokrotnie stając się rewolucjonistami burzącymi dotychczasowy porządek. Interesują się takimi dziedzinami wiedzy jak  numerologia, astrologia, pociągają je runy, karty Tarota, czy też inne metody dające wgląd w życie człowieka oraz inne wymiary.

Znanymi osobami, których droga życia ma wibrację 11 są między innymi:

Polska wokalistka i autorka tekstów Natalia Kukulska urodzona 03.03.1976 (3+3+1+9+7+6=29; 2+9=11), córka piosenkarki Anny Jantar, którą straciła mając sześć lat i kompozytora Jarosława Kukulskiego. Stała się sławna w wieku 10 lat wydając album z piosenkami dla dzieci, z których chyba najbardziej znany utwór to „Puszek-okruszek”. Jako dorosła piosenkarka nagrała kilka albumów, niektóre z nich uzyskały status złotej i platynowej płyty. Występowała jako jurorka jednej z edycji programu rozrywkowego The Voice of Poland. Oprócz kariery muzycznej zajmuje się także działalnością charytatywną. Została ambasadorem dobrej woli UNICEF i promowała akcję Szkoły dla Afryki, wystąpiła w Konwoju Muszkieterów ze swoją piosenką „Możemy nieść pomoc”. W ramach Dziecięcej Orkiestry Onkologicznej nagrała materiał na płytę, z której dochód był przeznaczony na pomoc dzieciom chorym na nowotwory. Jest mężatką i mamą trojga dzieci.

Bardziej kontrowersyjną i wzbudzającą emocje wokalistką jest Madonna, która urodziła się w USA 16.08.1958 (1+6+8+1+9+5+8=38; 3+8=11) i również jako dziecko straciła mamę. Początkowo zajmowała się tańcem, zagrała także w kilkunastu filmach, za większość otrzymując nominacje do Złotych Malin oraz jednego Złotego Globa za rolę w produkcji „Evita”. Jednak to branża muzyczna przyniosła jej największą sławę, blisko 300 nagród i ogromne pieniądze. Została nazwana Królową Popu, zasłynęła charakterystycznym wizerunkiem. Wzbudza wiele kontrowersji swoim życiem zawodowym, choćby teledyskiem do singla „Like a Prayer” zawierającym chrześcijańską symbolikę, bojkotowanym nawet przez Watykan, czy też całując Britney Spears i Christinę Aguilerę w usta w czasie występu otwierającego galę MTV Video Music.  Miała wielu partnerów życiowych, których dosyć często zmieniała, jest mamą sześciorga dzieci, z czego czworo jest adoptowanymi przez nią Malawijczykami. Madonna dużo energii poświęca także na działalność charytatywną, jest współzałożycielką dwóch fundacji: Raising Malawi, która między innymi wybudowała w Afryce kilkanaście szkół,  prowadziła tam akcję edukacyjną o HIV i AIDS oraz Ray of Light Foundation, która między innymi wspiera kobiety w Afganistanie i Pakistanie. W ramach akcji Art of Freedom w 2013 roku wyprodukowała film o tematyce wolności słowa i praw człowieka, w którym wystąpiła i który bezpłatnie udostępniła.

Zapraszam do lektury kolejnego artykułu, w którym przybliżę drogę życia o mistrzowskiej wibracji 22 ?

Nauczyciel – droga życia 11

You May Also Like