Zapraszamy na tygodniowe wakacje, w kameralnej grupie, które dadzą Ci możliwość lepszego poznania i zrozumienia siebie, osiągnięcia stanu harmonii ciała, ducha i emocji.

Otrzymasz profesjonalny portret numerologiczny – scenariusz życia, który opisuje Twoje predyspozycje, słabe i mocne strony, pozwoli uzyskać odpowiedź na pytanie dokąd zmierzam, w jakiej dziedzinie mogę się najlepiej zrealizować, dlaczego pewne wydarzenia pojawiają się w Twoim życiu.

Codzienne sesje jogi wg metody B.K.S. Iyengara umożliwią Ci koncentrację na swoim ciele, zrozumienie jego potrzeb i wprowadzenie w stan równowagi. Doświadczając pranayamy i medytacji, skupiając się na oddechu, odczujesz ich zbawienny wpływ na stan umysłu.

Każdego dnia podzielimy się naszą wiedzą o tym, skąd możemy czerpać informacje o sobie. Dowiesz się między innymi, co mówi Twoje ciało, jakie przesłanie niosą Twoje sny, jak powstają programy, które nieświadomie realizujesz, czy też w jaki sposób emocje wpływają na jakość Twojej egzystencji. Podpowiemy również, co możesz zrobić, aby dokonać pozytywnych zmian w swoim życiu.

W czasie wolnym zapraszamy na wspólne piesze wędrówki oraz dalsze wycieczki własnymi samochodami. Na miejscu można wypożyczyć rowery.

Agroturystyka Pustelnik, to wymarzone miejsce  na wypoczynek dla wszystkich, którzy cenią kontakt z przyrodą i ciszę. Smaczne wegetariańskie posiłki przygotowywane na bazie lokalnych produktów, będą wspaniałym dopełnieniem pracy ze sobą.

Zapewniamy noclegi w klimatycznych 2, 3 i 4 osobowych pokojach z łazienkami oraz trzy posiłki w ciągu dnia (śniadanie, zupę i ciepłą kolację). Agroturystyka Pustelnik to miejsce, które sprzyja integracji i jednocześnie oferuje wiele zakątków dających intymność.

Koszt wyjazdu wynosi 1500 zł. Dla osób, które wpłacą zaliczkę do końca kwietnia udzielamy rabatu w wysokości 100 zł. Zapisy na warsztaty możliwe są za pośrednictwem poczty e-mail na adres kontakt@scenariuszzycia.pl. Liczba miejsc ograniczona.

Zaliczkę w wysokości 300 zł proszę wpłacić na następujące konto: Monika Milejska nr 90 1020 5226 0000 6302 0121 4303, w ciągu 7 dni od dokonania zgłoszenia. Potwierdzenie zapisu na wyjazd nastąpi po otrzymaniu zaliczki. Pozostała kwota płatna gotówką na miejscu w dniu przyjazdu.

Przygotowanie portretu numerologicznego w formie pisemnej  będzie możliwe po odesłaniu wypełnionego kwestionariusza z niezbędnymi danymi do jego wyliczenia, mailem na adres kontakt@scenariuszzycia.pl, najpóźniej na miesiąc przed wyjazdem.

Spotykamy się w ośrodku 28 lipca około godziny 17.00, o godzinie 18.00 wspólna kolacja. Wyjazd 4 sierpnia po śniadaniu.

 

Dane kontaktowe:

Monika Milejska: tel. 664 331 203, e-mail kontakt@scenariuszzycia.pl

Agnieszka Mika: tel.  601 468 352, e-mail amelqo@gmail.com

 

Zapraszamy na stronę internetową www.scenariuszzycia.pl. Możesz nas również znaleźć na Facebooku.

Informacje o ośrodku, w którym wspólnie spędzimy tydzień wakacji: http://www.agropustelnik.pl

 

Kilka słów o nas:

Monika

 

Pasjonuję się Numerologią i Recall Healing. Są to dziedziny wiedzy, które pozwalają człowiekowi zrozumieć cel, jaki ma do zrealizowania, uświadomić sobie rolę pojawiających się zdarzeń i zmian w naszym życiu. Obydwie pomogły mi poznać siebie i stać się reżyserem mojego życia.

 

Pracę z numerologią rozpoczęłam dziewięć lat temu cyklem kursów prowadzonych przez znaną i cenioną numerolog Grażynę Heinrich. Zdobytą wiedzę rozszerzałam na kolejnych warsztatach pod okiem niezrównanej Donki Madej. Przeczytałam również wiele interesujących i inspirujących książek poświęconych tej tematyce. Zdobytą wiedzę teoretyczną miałam okazję sprawdzić w praktyce, analizując scenariusze życia różnych osób.

 

W zeszłym roku rozpoczęłam naukę Recall Healing w ramach cyklicznych warsztatów prowadzonych przez twórcę tej metody Gilberta Renaud. Ukończyłam poziom podstawowy i kontynuuję kształcenie na zajęciach specjalistycznych, które będą zwieńczone uzyskaniem dyplomu konsultanta Recall Healing.

 

Obydwie metody stanowią ciekawe uzupełnienie i dają wiedzę, dzięki której możesz stać się reżyserem swojego życia.

 

Prywatnie jestem mężatką, mamą nastolatki i szczęśliwą posiadaczką maltańczyka. Praktykuję jogę, dużo czytam, szczególnie interesują mnie lektury z zakresu rozwoju duchowego. Dużo podróżuję. Zdobyłam wykształcenie na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu i przez kilkanaście lat zajmowałam się logistyką w międzynarodowych firmach.

 

Rok 2018 rozpoczął dla mnie nowy dziewięcioletni cykl, którego przesłaniem jest praca z ludźmi, przekazywanie zdobytej wiedzy i doświadczenia, odczytywanie ich scenariuszy oraz podpowiadanie, w jaki sposób mogą stać się reżyserami swojego życia.

 

Agnieszka

 

Jestem dyplomowaną nauczycielka jogi według metody B.K.S. Iyengara ze stopniem Introductory II. Jogę praktykuje od 2006 roku.

 

Jako absolwentka Business School na kierunku grafika komputerowa pracowałam w Domu Słowa Polskiego, poznając poligrafię i cały jej skomputeryzowany rozkwit od podstaw.

 

Pracując w wydawnictwach równolegle interesowałam się szeroko pojętą medycyną naturalną oraz technikami naturoterapii. Ukończyłam Studium Psychotroniczne „Prometeusz”, gdzie  po raz pierwszy zetknęłam się z numerologią, która otworzyła przede mną nowy i ciekawy sposób postrzegania ludzkich zachowań, będących pod wpływem swoich numerologicznych wibracji.

 

Zgłębiając numerologię cały czas ćwiczyłam jogę. Uczestniczyłam w 3-letnim kursie nauczycielskim, zakończonym egzaminem. Regularnie uczestniczę w międzynarodowych warsztatach jogi u różnych nauczycieli m.in. Lois Steinberg (USA), Faeq Biria (Francja), Abhijata Sridhar (wnuczka Iyengara), Carrie Owerko (USA).

 

Najwięcej jednak zawdzięczam moim pierwszym nauczycielom jogi, tj. Joannie Jedynak i Henrykowi Liśkiewiczowi.

 

Dzięki asystowaniu w zajęciach terapeutycznych u Henryka Liśkiewicza doskonale wiem, w jaki sposób prowadzić sesje z osobami, które cierpią na różne problemy zdrowotne.

 

Prywatnie jestem szczęśliwą mamą dorosłej córki.

Lubię kuchnię pięciu przemian i staram się według niej gotować. Uwielbiam podróżować, nawet bez celu, na przykład wtedy gdy wsiadam na rower i poznaję okolicę. Odczuwam połączenie z przyrodą, rozmawiam ze zwierzętami ? Cenię prostotę i minimalizm.

Spotkanie ze sobą – tygodniowe wakacje

You May Also Like