Numerologia to starożytna wiedza, która pomimo upływu czasu nie traci na znaczeniu. Bywa bardziej ceniona w  okresach transformacji i niepewności, w obliczu wyzwań i trudnych decyzji, dając człowiekowi zrozumienie skąd się one biorą i jak sobie z nimi poradzić. Jest źródłem ponadczasowej wiedzy o prawach rządzących Wszechświatem i ludzkim losem, którą z powodzeniem można wykorzystać jako narzędzie samoświadomości i własnego rozwoju.

Ostatnie lata przyniosły sporo zawirowań, wniosły dużo niepewności i lęku, choć każdy z nas przeżywa ten czas w inny sposób.  Jednym żyje się trudno, walczą, buntują się. Postrzegają siebie jako ofiary i szukają winnych tego stanu. Nie rozumiejąc celu i źródła pojawiających się wydarzeń, kierując się nieuświadomionymi programami, mają poczucie braku kontroli nad własnym życiem. Inni zaś całkiem dobrze prosperują,  wykorzystując to, co niesie Wszechświat do własnego rozwoju. Zadają pytania, szukają odpowiedzi, żyją świadomie, w zgodzie ze swoim przeznaczeniem i wzrastają.

„Bóg wyznaczył na świecie dla każdego z nas szlak, którym musimy podążać. Wystarczy tylko odczytać, co zapisał dla ciebie.’

Paulo Coelho

Numerologią zajmuję się już kilkanaście lat i najbardziej cenię jej klasyczną wersję, która pozwala opisać człowieka i jego los w sposób dokładny i kompleksowy. Analiza portretu numerologicznego pomaga człowiekowi zrozumieć i odnaleźć jego miejsce w świecie. Pokazuje w jaki sposób może on osiągnąć sukces i jak najlepiej przeżyć swój czas. Daje też wiedzę o szansach, które czekają na urzeczywistnienie. Życie przynosi każdemu z nas wiele lekcji i wyzwań, ale nikt nie przychodzi na świat aby walczyć do końca swoich dni. Dzieje się tak wtedy, gdy człowiek nie jest świadomy swojego potencjału i możliwości czy też głębokich pragnień swojej Duszy. Szczęście, sukces i radość życia są nagrodą dla tych, którzy mądrze i świadomie podążają za swoim przeznaczeniem, wykorzystując wszystkie atuty zawarte w posiadanych wibracjach. Dla tych, którzy rozumieją, akceptują i szanują swoją indywidualność odzwierciedloną w symbolach numerologicznych oraz korzystają z własnych umiejętności, jak i okazji do rozwoju.

Jeśli chcesz zrozumieć swój scenariusz na życie i zacząć je świadomie kreować, aby zamienić walkę i opór na flow, zapraszam Cię na pierwszą edycję warsztatu numerologicznego – tworzenie i interpretacja portretu numerologicznego. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje Warsztat numerologiczny – tworzenie i interpretacja portretu numerologicznego

Na warsztacie chcę poświęcić tyle samo uwagi lekcjom karmicznym i wyzwaniom, co talentom i darom, które pozwalają na ich przepracowanie. Wyjaśnię jak je odnaleźć i wykorzystywać. Mamy tendencję do skupiania się na tym, co bolesne i trudne, ale zapominamy, że każdy z nas ma też pewne zdolności i umiejętności, które warto rozwijać i pomnażać, aby budować na nich poczucie wartości i własną moc.

Jeśli zadajesz sobie pytania:

Po co tu jestem, co mam robić, jaki mam cel, kim jestem i kim mam się stać?

Gdzie i w jaki sposób mogę zrealizować swój cel, jak osiągnąć spełnienie?

Skąd się biorą trudności w moim życiu, gdzie mogę doświadczyć bólu i jak sobie z tym radzić?

Jakie mam talenty i jak mogę je wykorzystać?

Jak mam sobie radzić w zmieniających się warunkach i doświadczeniach?

Jak wydostać się z poczucia ofiary i stać się świadomym reżyserem swojego życia?

to wiedza, którą uzyskasz na tym warsztacie pomoże Ci znaleźć odpowiedzi.

Zrozumiesz siebie i swój los. Możesz także zostać Numerologiem aby pomagać innym w budowaniu samoświadomości.

Pracując jako dyplomowany coach i konsultant Totalnej Biologii zyskałam pewność, że harmonizacja energii zawartych w portrecie numerologicznym nie musi odbywać się na drodze zmian numerologicznych (dodawanie imion). Znajomość portretu numerologicznego, akceptacja siebie i własnych doświadczeń,  przepracowanie trudnych wydarzeń, zrozumienie schematów według których nieświadomie żyliśmy i pożegnanie się z nimi na rzecz świadomego postępowania są niezwykle skuteczne.

Jeśli chcesz zostać świadomym reżyserem swojego życia, serdecznie zapraszam Cię na warsztat numerologiczny – tworzenie i interpretacja portretu numerologicznego.

Czy chcesz dowiedzieć się jakim szlakiem masz podążać?

You May Also Like